Opmerkelijk interview Slot over Feyenoord-toekomst

Foto: Opmerkelijk interview Slot over Feyenoord-toekomst

Onlangs kreeg oefenmeester Arne Slot van Feyenoord een belletje van Leeds United, dat hem naar Elland Road wilde halen. De trainer besloot in De Kuip te blijven (mede omdat de Rotterdammers hem niet wilden laten gaan), maar wat als er in de aankomende zomer nieuwe geïnteresseerden langskomen…?

Journalist Martijn Krabbendam (Voetbal International) vertelt aan Hans Kraay junior bij ESPN: “Ik denk dat hij weggaat na dit jaar. Slot is een slimme man, die zit aan zijn prestatievermogen bij Feyenoord. Eigenlijk al twee jaar. Wat er dit jaar gebeurt met vijftien nieuwe spelers en acht nieuwe spelers in de basis. Dat kan eigenlijk helemaal niet, wat ze nu laten zien. En om dat nou een derde jaar te doen. Die interesse uit Engeland is er nu al. Leeds United (Javi Gracia, red.) heeft nu een manager tot het einde van het seizoen, dus het zou me niet verbazen als ze terugkomen voor Slot.”

Vervolgens wordt de Feyenoord-trainer geconfronteerd met die voorspelling: “Ze weten altijd wel heel veel bij VI moet ik zeggen, omdat heel veel dingen bij Feyenoord uitlekken. Ik betwijfel of ze hierin gelijk hebben.”

Straks scoren de Rotterdammers een Champions League-ticket, dan kan Slot de Eredivisie-topclub toch niet inruilen voor een Engelse middenmoter? “Nou ja, dat zijn allemaal als-als-vragen. En wij voornamelijk met vanavond bezig, Groningen-thuis. Maar de timing is niet het allerbeste om het erover te hebben.”

Feyenoorders in Oranje

Als laatste vraagt Kraay aan Slot welke Feyenoorders er allemaal moeten spelen bij Oranje in de EK-kwalificatie. Lutsharel Geertruida, Mats Wieffer of Quilindschy Hartman behoren tot de voorselectie van bondscoach Ronald Koeman… “Ze moeten alledrie spelen. Ik ben hun trainer, dus ik heb het volste vertrouwen in hen. Ze hebben het al heel vaak goed gedaan. Alleen, op de ene positie is meer concurrentie dan de andere. Op de linksbackpositie zijn er spelers die meer ervaring hebben (dan Hartman, red.) en daar eerder voor in aanmerking komen. Maar uiteindelijk ben ik er ook niet voor om de opstelling van het Nederlands elftal te maken.”

Speelt Feyenoord gelijk tegen Groningen?

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Blijft hij in Rotterdam?

  • Dat denk ik wel
  • Dat denk ik niet
495+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:30
6+
Van Seumeren stelt Feyenoord als voorbeeld: ‘Ben jaloers als de pest!
17:14
15+
Vitesse komt met statement na Abramovich-onthullingen
16:57
47+
Dekker doet boekje open over Ajax-periode: ‘Liet transfer naar Inter schieten’
16:37
127+
Vandaag Inside-heren oneens over Xavi Simons-transfer: ‘PSV is Conference League’
16:18
26+
‘Onana niet naar United, De Gea verlengt contract’
15:54
64+
Vitesse-problemen komen ook aan in Japan: ‘Hoop dat het goed komt’
15:35
107+
Vraagtekens bij Emmen-beslissing over Lukkien: ‘Deze situatie kan absoluut niet’
15:15
383+
‘Abramovich betrokken bij Vitesse-overname: 117 miljoen’
14:55
125+
Officieel: Feyenoord en PEC Zwolle bevestigen Van den Belt-transfer
14:39
106+
‘Tuchel heeft miljoenen over voor Chelsea-dubbelslag’
14:24
149+
Trauner vraagteken voor Slot: Giménez terug bij Feyenoord
14:07
429+
‘Fenomenale’ Van Persie junior dient zicht aan
13:48
95+
De ‘angstgegner’ van Ajax heeft geen geheimen: “Vooral geluk”
13:34
215+
‘Ajax moet aan de slag met zielsongelukkige speler’
13:19
143+
“De volgende kluns staat al klaar voor Vitesse”
13:18
34+
Roda zegt contracten van Van de Pavert en Joppen formeel op
13:00
62+
Op deze datum keert Mark Rutte terug aan tafel bij Vandaag Inside
12:45
334+
‘Onhoudbare Kökcü droomt van Galatasaray of Fenerbahçe’
12:32
94+
Riskante zes uur lang durende operatie Henk de Jong geslaagd
12:18
364+
AD: Feyenoord heeft eerste zomeraanwinst al beet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie