Leicester-fan in één klap rijk: “Hij wilde me eigenlijk een beetje pesten”

Soccernews

Mandy Clarke zal het kampioenschap van Leicester City ongetwijfeld nooit meer vergeten. De Britse verpleegster (58) heeft maar liefst 63.000 euro overgehouden aan dit succes en dat is te danken aan haar baas.

In het begin van dit seizoen werd Clarke verrast door haar baas Matt Smith, plastisch chirurg van beroep. Hij had een bedrag van ruim twaalf euro ingezet op een kampioenschap van Leicester City en overhandigde het wedbriefje. Zoals bekend stond de quotering op dat moment op vijfduizend tegen één, maar maandag mocht ze de weddenschap daadwerkelijk innen.

“Ik ben al meer dan 25 jaar groot fan Leicester”, laat de dolgelukkige Clarke optekenen in de Britse media. “En mijn baas is voor Nottingham Forest. Hij wilde me eigenlijk een beetje pesten met die weddenschap. Hij dacht namelijk dat we gingen degraderen. Maar dat is even anders uitgepakt.”

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie