Gudde boos op eigen fans: ‘Waardeloos, ophouden’

Foto: Gudde boos op eigen fans: ‘Waardeloos, ophouden’

Gisteren werd de wedstrijd tussen FC Groningen en Vitesse (0-1) al stilgelegd omdat de doelman van de Arnhemmers bekogeld werd met glazen bier. Ook kwamen er twee schaars geklede veldbestormers op de proppen, tot frustratie bij trainer Danny Buijs en directeur Wouter Gudde van de noorderlingen.

“Ik heb zelf ook op de tribune gestaan. Het is heel raar soms. Je ziet mensen dingen doen, die daarna naar huis rijden en denken: hoe is het mogelijk dat ik dat gedaan heb?”, zegt Buijs op ESPN. “Ik heb dat ook wel eens gehad. Je wordt in een emotie meegezogen en dan lijkt het wel of je het even kwijt bent. Als het daarna zakt, denk je bij jezelf: hoe heb ik dit nou kunnen doen?”

Het gooien van dingen gaat de coach echter veel te ver. “Je kan met dit soort gedrag spelers verwonden. Dat mag never nooit gebeuren. Ik vind dat dit onze club en supporters niet mag overkomen. Stel je voor dat het andersom zou zijn, dan zouden wij het ook verschrikkelijk vinden.”

Directeur Gudde zegt over glazen bier op het veld: “We moeten niet alle supporters over een kam scheren, maar er is wel sprake van een trend.. Het is heel simpel: we moeten er gewoon mee ophouden. Zulke incidenten horen niet thuis in een voetbalstadion.”

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie