Feyenoord versterkt zich met oude bekende: “Hele goede transfer”

Soccernews

Feyenoord heeft zich vrijdagmiddag versterkt met Jean-Paul Boëtius. De aanvaller komt over van FC Basel en tekent een contract voor drie seizoenen. Clubwatcher Martijn Krabbendam van [i]Voetbal International[/i] hebben de Rotterdammers met het binnenhalen van de enkelvoudig Oranje-international hele goede zaken gedaan.

“Ik denk dat het een hele goede transfer is. Ten eerste voor Boëtius zelf die weer aan spelen moet toekomen, wat hij een half jaar gedaan heeft op huurbasis bij Racing Genk”, vertelt de journalist. “Voor Feyenoord ook: ze hebben Boëtius twee jaar geleden verkocht voor iets meer dan twee miljoen euro en kopen hem nu voor vele tonnen minder terug. Ze hebben daar een 23-jarige speler met veel potentie voor terug.”

“Ik weet dat Van Bronckhorst zeer gecharmeerd is van Boëtius. Hij heeft ook een aantal keer met hem gesproken en een beeld geschetst van hoe hij hem zou zien in het Feyenoord van komend seizoen. Dat allemaal bij elkaar opgeteld maakt het ook voor hem aantrekkelijk om de stap terug naar Feyenoord te maken”, aldus Krabbendam.

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie