‘Feyenoord heeft eerste zomeraanwinst binnen’

Foto: ‘Feyenoord heeft eerste zomeraanwinst binnen’

Feyenoord deed op de laatste dag van de transfermarkt nog verschillende pogingen om een nieuwe middenvelder aan de selectie toe te voegen. Er werd een laatste bod bij FC Twente neergelegd voor Ramiz Zerrouki, maar ook in Zwolle werd er druk onderhandeld.

Zoals bekend werd het bod van acht miljoen euro op Zerrouki, net als eerdere biedingen op de verdedigende middenvelder, zonder blikken of blozen afgewezen door de Tukkers. Na verschillende pogingen hoopte Feyenoord Twente alsnog te verleiden, maar bleken de Tukkers onverstoorbaar in hun ambitie om Zerrouki tot (minimaal) het einde van het seizoen in de Grolsch Veste te houden.

Als alternatief zag Feyenoord in de Keuken Kampioen Divisie Thomas van den Belt rondlopen. De middenvelder van PEC Zwolle is aanvallender ingesteld – iets wat met de blessure van Sebastien Szymanski goed uit zou komen. Net als bij Twente en Zerrouki was ook de oud-werkgever van Feyenoord-trainer Slot niet happig om zijn sterspeler te laten gaan.

Feyenoord heeft volgens De Stentor meerdere pogingen gedaan om de 21-jarige middenvelder los te weken. PEC zou anderhalf miljoen euro willen hebben, maar een akkoord werd er niet gesloten. Volgens PEC Zwolle-directeur Marcel Boudesteijn was een deal in de winter alleen mogelijk als Van den Belt het seizoen zou afmaken bij Feyenoord. Dat zagen de Rotterdammers echter niet zitten.

Voorlopig kan Van den Belt zich dus richten op de promotiestrijd met PEC Zwolle. Waar zijn toekomst na dit seizoen ligt, lijkt echter ook wel duidelijk. “Ik ga ervan uit dat PEC zich aan de afspraken houdt zoals die gemaakt zijn”, zei de middenvelder tegen De Stentor. “Dan kan ik me daarna focussen om met PEC te promoveren en kampioen te worden. Uiteindelijk wil ik nog steeds geschiedenis schrijven met PEC.”

AZ Alkmaar
SC Heerenveen
Kansen zijn onderhevig aan verandering. Laatst bijgewerkt 29 maart 2023 14:36.

Goede aanwinst?

  • Denk het wel
  • Denk het niet
2979+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:35
1+
Vraagtekens bij Emmen-beslissing over Lukkien: ‘Deze situatie kan absoluut niet’
15:15
85+
‘Abramovich betrokken bij Vitesse-overname: 117 miljoen’
14:55
58+
Officieel: Feyenoord en PEC Zwolle bevestigen Van den Belt-transfer
14:39
47+
‘Tuchel heeft miljoenen over voor Chelsea-dubbelslag’
14:24
66+
Trauner vraagteken voor Slot: Giménez terug bij Feyenoord
14:07
181+
‘Fenomenale’ Van Persie junior dient zicht aan
13:48
48+
De ‘angstgegner’ van Ajax heeft geen geheimen: “Vooral geluk”
13:34
128+
‘Ajax moet aan de slag met zielsongelukkige speler’
13:19
91+
“De volgende kluns staat al klaar voor Vitesse”
13:18
25+
Roda zegt contracten van Van de Pavert en Joppen formeel op
13:00
53+
Op deze datum keert Mark Rutte terug aan tafel bij Vandaag Inside
12:45
270+
‘Onhoudbare Kökcü droomt van Galatasaray of Fenerbahçe’
12:32
81+
Riskante zes uur lang durende operatie Henk de Jong geslaagd
12:18
351+
AD: Feyenoord heeft eerste zomeraanwinst al beet
12:00
156+
Ajax legt Taylor het zwijgen op
11:46
1076+
‘Bizarre wending in PSG-soap rond Xavi Simons’
11:34
111+
‘Verdediger heeft laatste wedstrijd voor PSV al gespeeld’
11:29
155+
EXCLUSIEF: Oranje-killer Emiliano Martínez verklapt geheim
11:20
103+
‘PSV mist teringlijers in de ploeg, cowboys’
11:04
220+
Heitinga heeft duidelijke boodschap voor bankzitter Brobbey
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie