Beerens ziet transfer mislukken: “Een Nederlandse club? Ja hoor”

Soccernews

Jos Luhukay heeft als coach van VfB Stuttgart een streep gezet door de komst van Roy Beeren. Hertha BSC raakte het al eens over de transfervoorwaarden, maar zelf kon de 28-jarige buitenspeler geen akkoord bereiken met de degradant.

“We kwamen er niet uit. Financieel niet, maar ook niet qua contractduur”, zo laat zaakwaarnemer Dick van Burik weten aan [i]FOX Sports[/i]. De Nederlander wilde zich voor vier jaar aan Stuttgart binden en dat betrof een verdubbeling van het aanbod. “Dat was voor ons onbespreekbaar. En nu? Roy gaat zich nu weer helemaal inzetten voor Hertha.”

Van Burik vervolgt: “Dat klink cliché, maar zo’n prof is hij echt. Mocht echter een mooie kans zich voordoen, dan staan wij daar open voor. Een Nederlandse club? Ja hoor, al is een verhuur geen optie voor Hertha.”

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie