Ajax, PSV en voetbalwereld reageren op overlijden Raiola

Foto: Ajax, PSV en voetbalwereld reageren op overlijden Raiola

Vanmiddag bevestigde de familie van Mino Raiola dat de machtigste zaakwaarnemer aller tijden is overleden, op 54-jarige leeftijd aan een longziekte. De voetbalwereld reageert geschrokken, zo ook PSV en Ajax.

Vanuit Eindhoven schrijft men: “PSV schrikt enorm van het overlijden van zaakwaarnemer Mino Raiola. Wij wensen zijn naasten, familie en vrienden sterkte bij het verlies en bedanken hem voor wat hij voor onze club en veel van onze spelers heeft betekend. Rust zacht Mino.”

Bij Ajax, dat de clashes met Raiola van de laatste jaren (vorig seizoen bijvoorbeeld nog, rondom Brian Brobbey) opzij zet, reageert men iets bondiger: “RIP.”

Een greep uit de reacties:

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie