‘PSV neemt Van Nistelrooij-besluit’

Foto: ‘PSV neemt Van Nistelrooij-besluit’

Ruud van Nistelrooij presteert zeer wisselvallig in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van PSV. De Brabander ligt onder vuur bij de fans, maar ontslag lijkt voorlopig niet aan de orde.

Trainer lijkt kritisch op selectie

Voetbal International schrijft: “Van Nistelrooij is als trainer verantwoordelijk en hij wil als coach van een topclub ook na de verkoop van bovengenoemd duo afgerekend worden op de resultaten en het spel. Beiden zijn absoluut niet goed genoeg voor PSV en de vraag is inmiddels gerechtvaardigd of Van Nistelrooij en zijn staf wel in staat zijn het elftal voortdurend naar hun ideeën te laten voetballen en presteren.”

Zelf liet Van Nistelrooij al weten dat hij met bewondering kijkt naar de intensiteit van Feyenoord. Ook wees de PSV-trainer naar AZ. “Van Nistelrooij gaf met zijn uitspraken indirect ook aan dat de profielen van een deel van zijn spelers niet passen bij hoe hij met zijn selectie wil voetballen. Het is daarbij verleidelijk om direct de kwaliteitskaart te trekken”, aldus VI, dat die zienswijze ‘ook iets te makkelijk’ noemt.

PSV-plan

De komende maanden zullen cruciaal worden voor PSV. Een goede slotfase van het seizoen lijkt noodzakelijk om de druk van de ketel af te houden. “Maar de clubleiding zal in dit sportieve tussenjaar, wat het toch is geworden, niet snel aan het ontslag van de hoofdcoach denken. Marcel Brands overtuigde Van Nistelrooij namelijk de job van trainer te aanvaarden. En het was de directie van PSV die Gakpo en Madueke halverwege het seizoen verkocht.”.

Het medium wijst er bovendien op dat PSV-directeur Marcel Brands ‘een plan’ heeft met Van Nistelrooij. Er is een nieuwe weg ingeslagen en daar is de oud-spits onderdeel van geworden.

Wint PSV met 1-3 bij NEC?

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Terecht?

  • Ja
  • Nee
2450+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:13
28+
Mislintat bevestigt: Heitinga ook geen assistent bij Ajax
16:50
73+
AZ troeft concurrentie af met vastleggen Ruben van Bommel
16:30
0+
Voorspelling: weten Roord, Wilms en Janssen de Champions League te winnen?
16:28
78+
Feyenoord verwacht rustige transferzomer: “Maar willen de selectie verder versterken”
16:07
381+
Dit zijn de mogelijke tegenstanders voor Ajax in Europa League play-offs
15:45
112+
Jason van Duiven: “Een carrière als hem zou ik wel willen, haha”
15:37
707+
Mislintat legt degraderen Heitinga uit en wil ‘meer ervaren trainer’
15:30
0+
KNVB willigt wens PSV in en verschuift duel om Johan Cruijff Schaal
15:12
531+
BREAKING: Ajax gaat niet verder met Heitinga als hoofdtrainer
15:03
121+
Álvarez blikt terug op zijn penalty tegen PSV: “Had niets met spanning te maken”
14:50
346+
‘Sta open voor PSV, maar dan moeten de clubs er wel uitkomen samen’
14:34
331+
Derksen onthult ‘reden waarom Ajax niet met Sneijder in zee wil’
14:19
107+
KNVB opent onderzoek na ‘belachelijk’ incident rond Joey Kooij
14:00
173+
PSG-trainer bevestigt vertrek Lionel Messi
13:49
233+
“Daarom zou ik het raar vinden als PSV Bosz aan zou stellen”
13:36
591+
Te Kloese meldt in Engelse media goed nieuws voor Feyenoord-fans
13:21
625+
‘Verrassende nieuwe club lonkt voor Stefan de Vrij’
13:00
547+
‘Feyenoord troeft treuzelend PSV af op transfermarkt’
12:47
674+
Italiaanse media vallen massaal over invalbeurt Wijnaldum
12:33
1129+
Vrouwlief bevestigt ‘nieuw avontuur’ Daley Blind
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie