Feyenoord lijkt na Tyrell Malacia opnieuw een belangrijke speler kwijt te raken. Ditmaal lijkt Marcos Senesi te worden weggekocht door een buitenlandse club.
Het is nagenoeg zeker dat Malacia deze zomer vertrekt bij Feyenoord. Naar verluidt heeft de Rotterdamse club al 'ja' gezegd tegen een aanbod van Manchester United, dat naar verluidt zeventien miljoen euro heeft geboden (inclusief bonussen). Daarmee is Olympique Lyon afgetroefd op de transfermarkt, mits de linksback zelf ook overeenstemming bereikt met de Engelse topclub.
Nu lijkt ook Senesi te worden weggekocht. Volgens Spaanse media is Sevilla zéér geïnteresseerd in de Argentijnse centrale verdediger. De Fransman Jules Koundé lijkt deze zomer te vertrekken bij de Spaanse club, dat de vrijgekomen miljoenen vervolgens wil spenderen voor de sterkhouder van Feyenoord.
Hoge vraagprijs
De Rotterdammers stellen zich nog wel scherp op in de onderhandelingen. Feyenoord denkt twintig miljoen euro aan hem te kunnen verdienen. Dat is opvallend met nog één contractjaar te gaan, maar er zou sprake zijn van een optiejaar waardoor men alsnog de hoofdprijs kan pakken.
Er zijn meer clubs in de race voor Senesi. Op dit moment heeft Sevilla-directeur Monchi echter goede hoop dat beide clubs het eens worden, maar het wachten is nu dus eerst op het definitieve vertrek van Koundé.
TIP: Argentinië wereldkampioen? Win negen keer je inzet via bet365!
👉Así está el fichaje de Marcos Senesi https://t.co/qwJBpIg50C
— Vamos Mi Sevilla FC (@VMScom) June 28, 2022