Ten Hag evident over situatie Berghuis bij Ajax

Foto: Ten Hag evident over situatie Berghuis bij Ajax

Steven Berghuis zat vanmiddag op de bank tegen Vitesse. De linkspoot mocht nog wel invallen, waar zijn vervanger Antony net een masterclass had afgeleverd.

“We hebben een aantal spelers voor de posities voorin, dan moeten we kijken hoe we ze samen kunnen laten renderen”, legt trainer Erik ten Hag na afloop uit op ESPN. “Wat ik al meer heb gezegd: wij beleven onze voorbereiding terwijl de competitie al loopt. Dit is dan zo’n actie om iets uit te proberen. Dan moet je de spelers natuurlijk wel handvatten meegeven, dus daar hebben we de afgelopen week aan gewerkt.”

Dat Berghuis vandaag moest toekijken betekent verder weinig, benadrukt Ten Hag nog. “In de loop van het seizoen zal ik vaker dit soort zaken proberen, dingen uittesten. Uiteindelijk denk ik dat goede voetballers altijd samen kunnen spelen, maar dan moeten ze wel in elkaar investeren.”

De coach gaf Berghuis niet in het bijzonder mee waarom-ie op de bank zat. “Dat kun je niet voor iedere wedstrijd doen. De spelers moeten beseffen dat ze op drie podia actief zijn. Je hebt niet alleen de eerste elf spelers nodig, maar iedereen. Anders raak je opgebrand in het voorjaar. Tactisch, maar ook qua blessures heb je een brede selectie nodig om zaken in te vullen. Met een brede selectie kun je het per wedstrijd invullen. Vandaag koos ik dus voor Antony.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie