‘Spaanse media kennen toekomst Koeman’

Foto: ‘Spaanse media kennen toekomst Koeman’

Ronald Koeman zit nog steeds op de trainersstoel van FC Barcelona. Aankomend weekend moet de Nederlandse coach de wedstrijd tegen Atlético Madrid door een schorsing aan zich voorbij laten gaan. Volgens Spaanse media is zijn toekomst daarna ook al bekend. 

Tijdens de persconferentie voor het duel met de landskampioen nam Koeman ‘gewoon’ plaats achter de microfoon. De Spaanse media leken al voor te sorteren op zijn vertrek. Atlético zou Koemans laatste wedstrijd kunnen zijn, dat had Laporta gezegd, claimen Spaanse journalisten. “Mij is niets verteld”, zei Koeman daarover. “Ik heb gehoord dat hij hier was, maar ik heb hem niet gesproken.”

Iedereen gaat er tijdens de persconferentie eigenlijk van uit dat dit de laatste keer is dat ze Koeman als Barcelona-trainer te spreken krijgen .Eén van de journalisten stelt schaamteloos de vraag naar Koemans beste en slechtste Barcelona-moment. “Door deze vraag te beantwoorden, lijkt het alsof ik al weg ben”, zegt Koeman, die er chic in mee gaat. „Mijn beste moment was de contractondertekening als trainer van Barça. Mijn slechtste het vertrek van Messi.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie