Rode kaarten én veel doelpunten bij Go Ahead-Heracles

Foto: Rode kaarten én veel doelpunten bij Go Ahead-Heracles

De toeschouwers in het De Adelaarshorst bij Go Ahead Eagles tegen Heracles Almelo hebben een behoorlijk tumultueus avondje beleefd. Er waren twee rode kaarten, er werden veel doelpunten gescoord en uiteindelijk won de thuisploeg met 4-2.

Na een klein half uurtje spelen tekende Luuk Brouwers voor de openingstreffer van de partij in Deventer, de 23-jarige verdedigende middenvelder van de Eagles kopte raak uit een hoekschop. De 1-1 kwam vervolgens voor een groot gedeelte op het conto van doelverdediger Warner Hahn, die weg wilde werken maar de bal verkeerd raakte. Jay Idzes kon er niks mee en Rai Vloet profiteerde.

In de tweede helft kwam de gastheer weer op voorsprong: Inigo Córdoba wilde voorgeven maar raakte pardoes de paal, waarna Mats Knoester de bal in zijn eigen goal kopte. Toen Brouwers daarna zijn tweede van de avond maakte (met een schot uit de draai), leek het duel wel gespeeld te zijn.

Niets was echter minder waar, want Marco Rente verzorgde de aansluitingstreffer, waarbij Hahn er overigens alwéér niet goed uitzak. En toen Giannis-Fivos Botos na inmenging van de videoscheidsrechter ook nog een rode kaart kreeg vanwege een overtreding op Noah Fadiga, leek er al helemaal iets mogelijk te zijn voor de Heraclieden. En als klap op de vuurpijl stuurde arbiter Richard Martens Isac Lidberg óók nog eens van het veld. Desondanks bleven de Eagles op de been, sterker nog, Mats Deijl zorgde voor een orkaan van geluid door in extremis voor de 4-2 te tekenen!

Scoreverloop: 1-0 (29′) L. Brouwers, 1-1 (43′) R. Vloet, 2-1 (58′) M. Knoester (eigen goal), 3-1 (62′) L. Brouwers, 3-2 (65′) M. Rente, 4-2 (90′) M. Deijl

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:47
0+
Smaakmaker Son vertelt waar toekomst ligt
15:30
4+
Oranje boezemt angst in: “Kijk waar de spelers spelen”
15:13
4+
AZ in hoek waar de klappen vallen: volgende domper is daar
15:00
13+
Johan Derksen deelt groot nieuws over zijn toekomst in VI
14:40
23+
‘Nieuwe details: Ajax blunderde met opvolging Farioli’
14:20
24+
Shaqueel van Persie matchwinner bij Feyenoord
14:00
29+
‘Anwar El Ghazi miljoenen rijker na rechtszaak’
13:40
30+
‘Ajax mag blijven hopen dankzij Wout Weghorst’
13:20
14+
Slot opgeroepen tot actie: “Moet écht voorbij zijn”
13:00
61+
‘Potentiële opvolger Heitinga bij Ajax gewaarschuwd’
12:40
31+
Valente onder de indruk bij Oranje: “Dat wil ik ook”
12:20
37+
Wim Kieft hekelt Ajax-wissel door Fred Grim
11:28
37+
Premier League-topper meldt zich af voor interlands Oranje
11:21
212+
‘Weghorst in tranen na terugkeer bij Ajax’
10:53
36+
‘Koeman heeft opnieuw ‘Kees Smit-dilemma’ te verwerken’
10:41
0+
‘Groot Zirkzee-drama bij Manchester United’
10:09
0+
Ajax krijgt td-tip: ‘Zouden gek zijn als ze het niet proberen’
09:49
48+
Plots is er ingrijpend nieuws over Stefan de Vrij
09:33
32+
‘Heerenveen shopt in de winter bij PSV óf Feyenoord’
09:17
107+
‘Barcelona betaalt 50 miljoen voor Oranje-superster’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie