Het jaar 2021 is niet het jaar van Peter Hyballa, zo kunnen we inmiddels wel stellen. De goedlachse Duitser is namelijk na eerder al bij Wisla Krakow en Esbjerg fB nu ontslagen bij Türkgücü München. Hij was pas net twee maanden werkzaam bij de club uit de 3. Liga, het derde niveau van Duitsland.
Hyballa moest bij Esbjerg na veel rumoer zijn koffers pakken omdat de selectie zich tegen hem had gekeerd. Ook bemiddeling door Rafael van der Vaart hielp niet meer. De oud-trainer van NAC en NEC zou er een ‘dictator-achtige werkwijze’ op na hebben gehouden, vond men in Denemarken, waar men sprak van ‘fysieke én mentale straffen’ door de trainer.
Ontslag op ontslag
Een maand na zijn congé in Esbjerg trad Hyballa in dienst in München, waar hij fris en fruitig begon met de ambitie om ‘iedere speler beter te gaan maken’, zei hij bij zijn presentatie. Maar nu is het al weer voorbij. Voetbal International schrijft: “Twee maanden en acht wedstrijden later meldt de Duitse club dat de samenwerking met Hyballa is beëindigd.”
“De clubleiding heeft zijn consequenties getrokken na de recente resultaten. Het ambitieuze Türkgücü verloor de laatste vier competitieduels op rij en is afgezakt naar de zestiende plaats.” Het is nog niet bekend of Hyballa al weer openstaat voor een nieuwe job. Hoe dan ook zal hij wel erg verlangen naar de start van een nieuw kalenderjaar.
Schokeffect bij Türkgücü München? Odd 2.37 voor winst op Zwickau!
??Türkgücü München hat nach den jüngsten Ergebnissen Konsequenzen gezogen und Cheftrainer Peter Hyballa mit sofortiger Wirkung von seinen Aufgaben entbunden.
Bis auf Weiteres übernehmen die Co-Trainer Alper Kayabunar und Nicolas Masetzky das Training. pic.twitter.com/DLbzLvEU8S— Türkgücü München (@turkgucumunchen) November 23, 2021
Hyballa is gewoon een zwakke trainer
- Eens
- Oneens