De druk op Barça-president Laporta neem toe: “Maar ik zal niet opstappen”

Foto: De druk op Barça-president Laporta neem toe: “Maar ik zal niet opstappen”

Het water staat Joan Laporta momenteel aan de lippen. De preses van FC Barcelona heeft te maken met het Spaanse OM dat dubieuze betalingen vanuit de club onderzoekt. De druk op Laporta neemt toe, maar opstappen is geen optie voor hem.

Javier Tebas, de voorzitter van LaLiga, roep Laporta op het matje. Hij stelt dat de bestuurder openheid van zaken moet geven, of anders zijn conclusies moet trekken. “Ik zal Tebas niet het plezier gunnen om op te stappen als president van Barcelona. Dat bepalen de socios”, begon Laporta bij een persmoment. Wie zal proberen om de geschiedenis en het imago van Barcelona te besmeuren, mag een krachtig antwoord verwachten. Wat we hebben bereikt, heeft ons een hoop werk, moeite en spectaculair voetbal gekost. Als president zal ik daarom zulke pogingen om onze glorieuze geschiedenis aan te tasten niet toestaan.”

Onafhankelijk onderzoek

“We hebben besloten om het onderzoeken van de feiten uit te besteden. Dat wordt nu dus uitgevoerd door een externe advocaat, die daarover communiceert met Barcelona. Dit zodat het onderzoek onafhankelijk, uitvoerig en uitstekend is, zoals de club en zijn miljoenen fans verdienen. We zullen binnenkort een persconferentie geven waarin we uitleggen welke informatie we op dit moment hebben”, besloot Laporta.

Op het veld gaat het met Barcelona een stuk beter dan op bestuurlijk vlak. Na 22 speelrondes in de Spaanse competitie heeft de koploper al acht punten meer dan aartsrivaal Real Madrid. Barça hoopt voor het eerste sinds 2019 de landstitel te veroveren.

Wint Barça bij Man United?

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Is de positie van Laporta nog houdbaar?

  • Jawel hoor
  • Nee, wegwezen!
124+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:17
31+
‘Manchester United heeft eerste versterking binnen’
09:54
83+
‘Feyenoord wil koopoptie Wellenreuther lichten’
09:32
163+
Perez adviseert Ajax over Heitinga
09:16
33+
Gudelj vergeet pijn: “Voelt heel speciaal”
08:56
65+
Voormalig PSV’er beëindigt abrupt zijn loopbaan
08:35
220+
Perez fileert AS Roma: “Gewoon een gesticht”
08:15
69+
Jesús Navas legt na Sevilla-zege eis neer bij bestuur
07:54
338+
Álvarez geeft duidelijkheid over transferwensen
07:40
695+
Nederlaag AS Roma heeft groot effect op Ajax
07:19
256+
Verliezende Mourinho houdt rug recht
07:00
763+
STEM op de LINKSBACK | SN Team van het Seizoen
00:04
133+
Europa League-specialist Sevilla wint finale na strafschoppen van AS Roma
23:35
106+
Emmen-uitblinker geniet in Breda: “Die vijandigheid, daar houd ik wel van”
23:10
498+
Perez vol verbazing over Ajax-mislukking: “Hij werd zó snel afschreven”
22:53
379+
‘Overstap Benzema naar Al-Ittihad in kannen en kruiken’
22:30
30+
Ongelukkige eigen treffer brengt Sevilla langszij
22:13
187+
KNVB bestraft FC Den Bosch voor misdragingen fans
21:50
45+
Uitgerekend ‘konijn uit hoge hoed’ breekt ban voor AS Roma
21:30
164+
Play-offs mogelijk laatste kunststukje: “Die kans is wel groter dan dat ik blijf”
21:10
158+
Avonturier Brand over voetballen in Albanië: “Blij dat ik daar weg ben”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie