Na afloop van Ajax versus FC Utrecht (3-1) werd er afscheid genomen van doelman Maarten Stekelenburg, die komende zomer stopt als prof. Het moment werd echter compleet overschaduwd door een striemend fluitconcert na de entree van Edwin van der Sar op het veld.
‘Niet meer houdbaar, Van der Sar heeft zijn krediet verspeeld’
Van der Sar wilde naast Stekelenburg ook Michael Reiziger in het zonnetje zetten wegens diens aanstaande vertrek, maar kreeg daar amper de kans voor. Fans zijn de directeur spuugzat. “Dit is niet meer houdbaar”, constateert Gert-Jan Verbeek na het zien van de beelden, in de studio bij ESPN.
“Als je als algemeen directeur zo het veld opkomt en afscheid probeert te nemen van twee clubmensen, maar niet eens de kans krijgt om een fatsoenlijk dankwoord uit te spreken… Hij heeft zijn krediet verspeeld. Het wordt steeds lastiger om te functioneren binnen de club en ook voor de raad van commissarissen wordt het steeds lastiger om hem in het zadel te houden.”
‘Heel pijnlijk’
Marciano Vink noemt het ‘heel pijnlijk voor Van der Sar’, Verbeek besluit: “Hij is verantwoordelijk voor aardig wat miskleunen. Nu wordt ook John Heitinga weer in onwetendheid gelaten. Dat is een heel slechte situatie.”
Van der Sar moet weg
- Eens
- Oneens