FC Twente geeft jeugdspeler driejarig contract en haalt hem bij hoofdmacht

Foto: FC Twente geeft jeugdspeler driejarig contract en haalt hem bij hoofdmacht

Jayden Oosterwolde wordt overgeheveld naar de eerste selectie van FC Twente. De 19-jarige linkervleugelverdediger is afkomstig uit de FC Twente / Heracles Academie en tekent een driejarig contract, met een optie voor een extra jaar.

De Zwollenaar speelde afgelopen seizoen zijn wedstrijden vooral voor het O19-team en mocht samen met zes andere spelers uit de Academie meetrainen met de hoofdmacht. Doordat de selectie onder bezet is, en Twente weinig financiële middelen heeft, wil het inzetten op de jeugd. “Wij als staf zijn heel positief over de wijze waarop de jeugdspelers zich de afgelopen twee weken hebben gemanifesteerd”, zegt trainer Ron Jans op de website van de Tukkers. “Jayden willen we daarvoor belonen met een contract. We willen de jeugd immers graag een kans geven. Jayden heeft veel potentie, is snel, heeft power en lengte en kan de hele linkerkant bestrijken.” 

Uiteraard is Oosterwolde zelf ook in zijn nopjes. “Ik ben heel blij met mijn contract bij FC Twente. Als je als 11-jarig jongetje binnenkomt bij de Academie hoop je dat je uiteindelijk in het eerste elftal komt. Door dit contract komt dat allemaal dichterbij. Het is allemaal niet vanzelf gegaan, je moet er veel dingen voor opzij zetten, maar dat is het uiteindelijk waard geweest. Door een knieblessure was ik er bijvoorbeeld een tijdje uit. Dat was een tegenslag, ook omdat ik dicht tegen het eerste aan zat. Ik ben daar goed uitgekomen. Ik wil alle trainers danken die me hebben geholpen in de afgelopen jaren. Ik zie heel erg uit naar de eerste minuten in De Grolsch Veste.”

Goede zet van Twente?

  • Denk het wel
  • Maar even afwachten
77+ Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:22
0+
Medische tegenvaller voor Ajax richting NEC-uit
15:04
13+
Frenkie de Jong en Mikky onthullen naam pasgeboren zoontje
14:50
12+
Manchester United geeft hoopvolle Malacia-update
14:35
243+
‘Pikante loting voor Feyenoord’
14:20
149+
Bosz looft Feyenoord en spreekt zich uit over mogelijk PSV-kampioenschap
14:06
86+
PSV zonder Lang en Lozano naar De Kuip
13:55
115+
‘Autist’ Schmidt met de grond gelijkgemaakt in Portugal
13:40
15+
Newcastle geeft blessure-update over ‘grote speler’ Botman
13:25
391+
‘KNVB naait Marc Overmars’
13:13
163+
Kritiek op PSV-optreden: “Teleurstellend dat de koploper van de Eredivisie…”
12:50
207+
‘Feyenoord laat oog vallen op groot PSV-talent’
12:35
113+
rvc van Volendam reageert op ontslag Jan Smit: “Sprake van oorlogssituatie”
12:20
1685+
‘Monsterloting voor PSV’
11:56
59+
Dallinga vol ongeloof: “Drie jaar geleden en nu…”
11:41
59+
‘Ten Hag richt pijlen op voormalig Mislintat-target’
11:26
85+
Engelse media lyrisch over uitblinkende Gakpo
11:11
408+
‘Ajax-blunder met Hakim Ziyech’
10:50
190+
‘Avond vol schaamte’ voor Dusan Tadic
10:40
111+
‘Feyenoord wil nieuwe slag slaan met staflid’
10:25
728+
‘PSV-transfer voor Ajax of Feyenoord’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie