The City Football Group is vanaf nu ook vertegenwoordigd in Brazilië. De investeerders hebben het netwerk uitgebreid door Bahia als twaalfde aangesloten club.
De investeerders komen in Brazilië uit
Donderdag bracht Bahia het nieuws trots naar buiten. Voor de club betekent het ‘eenbegin van een nieuw hoofdstuk in de geweldige geschiedenis van de club’. Bahia is tweevoudig Braziliaans kampioen en promoveerde vorig seizoen naar het hoogste niveau. In de reacties op Twitter heten New York City FC en Lommel SK Bahia ‘welkom in de familie’.
Bahia de 13e club in het netwerk
De City Football Group wist met Bahia een twaalfde club toe te voegen aan het netwerk. Manchester City (Engeland), Girona (Spanje), Palermo (Italië), Troyes (Frankrijk), Lommel (België), Mumbai City (India), New York City FC (VS), Sichuan Jiuniu (China), Melbourne City (Australië), Yokohama F. Marinos (Japan) en Montevideo City Torque (Uruguay) behoorden hier al langere tijd toe. Het Boliviaanse Club Bolivar is daarnaast nog officiële partnerclub van de groep.
De City Footbal Group trachtte eerder al een Nederlandse club over te nemen. De investeerders probeerden vorig jaar NAC Breda te kopen, maar slaagde niet in die missie.
Goed voor zo’n club?
- Echt wel
- Nee, zeker niet