Bekende PSV-fan: “Zondag winnen we. Met vier-nul”

Foto: Bekende PSV-fan: “Zondag winnen we. Met vier-nul”

Frank Lammers is een van de BN’ers met een PSV-hart. Dit seizoen valt er ook voor hem weinig te genieten, maar de cabaretier roept de aanhang desondanks op om vooral achter de club te blijven staan.

“Beste PSV-vrienden”, opent Lammers vriendelijk. “Nou moet je eens goed luisteren. Supporter ben je in goede en in slechte tijden. Dan ga je geen achterlijke dingen doen, zoals met stenen gooien en de hoofdingang bestormen. Nee, dan ga je achter je technisch manager staan, achter je directeur en achter je selectie.”

Lammers hoopt dat iedereen weer een collectief vormt. “Zoals jullie vragen aan hun om nog harder te werken, zo gaan wij dat als supporters ook doen. En we gaan onze club supporten.” De cabaretier doet dat wel met zelfspoit, want stelt hij: “Zondag winnen we. Met vier-nul.”

En anders? “Dan zuipen we ook een pilsje. We zijn PSV en we blijven aardig voor elkaar, ja. Gemoedelijk, wit-te wel. PSV is een warme club, dus kap ermee, met die onzin. Met zijn allen gewoon achter onze club. Eendracht. Maakt. Macht. En dan worden we vast wel eens weer kampioen, dus.”

Dit bericht bekijken op Instagram

❤️ eendracht maakt macht ❤️ @psv

Een bericht gedeeld door Frank Lammers (@franklammersofficial) op

Heeft hij gelijk met zijn oproep?

  • Ja
  • Nee
329+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie