‘Klopp zeer gecharmeerd van voormalig eredivisiespeler’

Foto: ‘Klopp zeer gecharmeerd van voormalig eredivisiespeler’

Jurgen Klopp denkt eraan om Milot Rashica naar Liverpool te halen, zo meldt Bild. 

De huidige speler van Werder Bremen doet het uitstekend in Duitsland. Ongeacht de Duitsers op de ranglijst bijna onderaan staan, is hij zelf goed geweest voor zeven doelpunten. Degradatie zal hem mogelijk doen bewegen om een avontuur elders op te zoeken.

Klopp ziet Rashica als ideale stand-in en concurrent van Sadio Mane. Waar Divock Origi en Alex Oxlade-Chamberlain eerder moeite hadden deze rol te vervullen, verwacht de oefenmeester dat Rashica wél in staat is om het de concurrentie moeilijk te maken.

Rashica moet naar verluidt zo’n 40 miljoen euro kosten, maar Liverpool hoopt dat deze prijs verder naar beneden gaat als Werder Bremen degradeert. Ook Timo Werner, Jadon Sancho en Kai Havertz staan nog altijd op het verlanglijstje om het team van Klopp te versterken.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie