“Het ergste was dat ik 25 minuten lang geen adem had”

Foto: “Het ergste was dat ik 25 minuten lang geen adem had”

Er leeft een idee dat het coronavirus vooral ouderen en/of ernstig zieken treft, maar dat blijkt niet in alle gevallen op te gaan. Ook Pepe Reina zegt zwaar getroffen te zijn door het virus.

De Spanjaard vertelt in de Italiaanse krant Corriere dello Sport over zijn ervaringen met het virus. “Ik ben al achttien dagen niet buiten geweest.” De doelman van Aston Villa zit dus thuis. “Samen met mijn vrouw Yolanda, onze vijf kinderen en schoonouders.”

“Het huis is groot, maar eenzaamheid is er niet”, vervolgt Reina. “Maar ik was geïsoleerd nadat ik de eerste symptomen van het virus ervoer: griep, droge hoest, een blijvende hoofdpijn, vermoeidheid…. Het ergste was dat ik 25 minuten lang geen adem had, alsof mijn keel plots dichtging en er geen lucht meer bijkwam.”

Reina bleef dus thuis en heeft alle begrip voor deze voetballoze periode. “Voetbal is nu niet belangrijk. Het maakt me niets meer uit, echt niet. Het gaat om de gezondheid van de mensen. Voetbal kan nu geen prioriteit zijn.”

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie