‘Regering verrast met onverwacht nieuws voor Eredivisie en KKD’

Foto: ‘Regering verrast met onverwacht nieuws voor Eredivisie en KKD’

Eigenlijk was de verwachting toch wel dat de gehele eerste seizoenshelft van het aankomende voetbaljaar afgewerkt zou worden zonder publiek in de diverse stadions in de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie. De regering komt echter met een verrassing.

De Telegraaf weet op woensdagochtend te vertellen: “Vanaf 1 september kan er weer publiek worden toegelaten bij wedstrijden in het betaalde voetbal. Dit adviseert het Outbreak Management Team aan de regering. Mits de clubs zich aan strikte voorwaarden houden. Zo moet de 1,5 metermaatregel worden gehandhaafd in het stadion, maar ook bij de in- en uitgang. Verder zijn spreekkoren niet toegestaan vanwege het gevaar op coronabesmetting.”

De krant vervolgt: “Vandaag zal het kabinet beslissen of het meegaat in het advies en de stadions per 1 september daadwerkelijk openstelt. Gaat het licht op groen, dan betekent dit voor de meeste Eredivisie- en Eerste Divisie-clubs dat zij ongeveer een derde deel van de stadioncapaciteit kunnen vullen met supporters.”

Men sluit af: “De start van de nieuwe competitie staat gepland voor 11 september. Overigens zouden de eerste wedstrijden met publiek in Nederland al op 4 en 7 september gespeeld kunnen worden, wanneer Oranje in actie komt tegen Polen en Italië voor de Nations League. In dat geval ook met een derde van de bezetting van het stadion. De verwachting is dat zowel de clubs als de voetbalbond zullen gaan loten wie welkom zijn bij de wedstrijden.”

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:45
17+
Italiaanse media laten zich massaal horen na Feyenoord-zege
23:28
430+
‘Feyenoord steenrijk na paniektransfer in januari’
23:12
7+
Einde van Virgil van Dijk? Europa gaat he-le-maal los over Oranje-aanvoerder
22:55
41+
‘Ajacieden zien liever Feyenoord goed presteren dan PSV’
22:37
4+
Nederlanders vegen Real Madrid op: “100 miljoen en Ballon d’Or!”
22:19
130+
‘Toch nog flinke smet op fraaie Feyenoord-avond’
22:00
78+
Fabregas onder de indruk: “Verdiende overwinning Feyenoord”
21:43
21+
Feyenoord-sterkhouder straalt: “Een magische avond!”
21:26
8+
Oude Eredivisie-bekende tegen Ajax: “Team in transitie”
21:08
9+
Zorgen voor Seedorf in Brazilië: “Iedereen zei nee”
20:52
91+
Heel Nederland zegt hetzelfde over machine Feyenoord: “Een cheatcode”
20:40
262+
Buitenland in shock door ‘krankzinnige speler’ Feyenoord
20:26
190+
Van der Sar spreekt zich uit tegen beleid Jordi Cruijff: “Op de goede weg?”
20:15
209+
Ajax-Hajduk Split op laatste moment ‘in gevaar’
20:11
22+
Genieten van Feyenoord: “Ze hebben individuele klasse”
19:54
44+
Feyenoord-achterban is er klaar mee: wijzen allemaal verrassende dissonant aan
19:48
507+
‘Frenkie de Jong verkocht voor 60 miljoen’
19:36
412+
Italië met open mond: ‘Wie ís die tovenaar van Feyenoord?’
19:23
23+
‘Megatransfer Feyenoorder door glansrol in CL’
19:08
14+
Gio trekt duidelijke conclusie voor Feyenoord-Como: “Aangepast”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie