“Zorgen dat Ajax een hekel aan ons krijgt”

Foto: “Zorgen dat Ajax een hekel aan ons krijgt”

Als speler van FC Utrecht keert Mike van der Hoorn zondagmiddag terug in de Johan Cruijff ArenA. De 28-jarige verdediger is fier op zijn dienstverband in Amsterdam, maar dat gevoel telt dit weekend niet meer.

“Ik heb veel beleefd. Ik ben met Ajax kampioen geworden en we hebben Europees voetbal gespeeld. Ik heb genoten van alles wat er bij komt kijken bij een club als Ajax”, zo opent Van der Hoorn in De Telegraaf. “Het is een mooie, grote club om voor te spelen. Het is ook een warme club. Mensen van buitenaf denken soms dat het een kille club is. Maar dat is helemaal niet mijn ervaring.”

Fans van Ajax en Utrecht liggen elkaar niet, maar Van der Hoorn kijkt vooral naar de sportieve situatie. “Als je daar heen gaat met het idee ’het wordt toch niks’ dan kun je beter meteen 3-0 in de boeken laten zetten. We gaan ons heel goed wapenen. Het is belangrijk om verdedigend heel geconcentreerd te spelen. En we hebben de kwaliteiten om het voetbal van Ajax te doorbreken. Om dat te kunnen, moeten we wel helemaal top zijn. Hopelijk is er dan wel wat mogelijk.”

Utrecht wist Feyenoord al te verrassen. Of dat dé tactiek is? “Misschien wel. Waar we in ieder geval voor moeten zorgen, is dat we heel lastig zijn voor hen. We moeten hen uit het ritme halen. Als je Ajax in hun ritme laat, dan vinden ze het fijn. Dat ritme moeten we gaan doorbreken, zodat ze een hekel aan ons krijgen.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie