Van Bronckhorst: “De interesse is er, maar Dost wil niet naar Nederland”

Foto: Van Bronckhorst: “De interesse is er, maar Dost wil niet naar Nederland”

Feyenoord trok onlangs Nicolai Jörgensen aan, maar had liever een andere spits zien komen. Bas Dost stond immers bovenaan het lijstje. De international ziet een terugkeer naar Nederland echter niet zitten.

“Je weet dat het moeilijk is om hem terug naar Nederland te halen. Spelers als Dost keren liever niet te vroeg terug. De interesse is er, maar hij heeft zijn zinnen op het buitenland gezet”, zegt Giovanni van Bronckhorst tegen [i]RTV Rijnmond[/i]. De trainer is blij in ieder geval over Jörgensen te kunnen beschikken.

“Hij is een jongen die veel ervaring met zich meebrengt”, aldus [i]Gio[/i] over de Deen. “Ik ben blij dat hij er is. Ik heb er vertrouwen in dat hij zich snel kan aanpassen.” Jörgensen was er zondag bij, toen Feyenoord het seizoen officieel aftrapte met de eerste training in De Kuip.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie