Bij Feyenoord vertrokken talent wil contract afdwingen bij AZ

Soccernews

Het liefst wilde hij zijn droom verwezenlijken in Rotterdam, maar daar kwam abrupt een eind aan na een beslissing van Feyenoord. Nu is het afwachten waar de negentienjarige Marlon Slabbekoorn terechtkomt. Duidelijk is dat de middenvelder er de komende dagen alles aan gaat doen om een contract af te dwingen bij AZ.

[i]FR12[/i] kwam via het management van de negentienjarige speler erachter dat Slabbekoorn proef draait bij de club uit Alkmaar. Daar wil hij graag laten zien waartoe hij in staat is in de hoop dat hem dat een contract oplevert.

Eerder bleek overigens al dat Slabbekoorn in principe gewoon wilde doorbreken in Rotterdam, maar zover kwam het niet. Feyenoord zag geen toekomst in de talentvolle middenvelder.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie