Tonny Vilhena speelt dit seizoen in de Serie A. Salernitana huurt de 27-jarige middenvelder van Espanyol. De deal werd woensdag bevestigd via de officiële clubkanalen.
In een kort bericht op de clubsite meldde Salernitana de komst van de 15-voudig Oranje-international. In de huurdeal hebben de Italianen een optie tot koop bedongen. Bij de nummer zeventien van het afgelopen seizoen gaat Vilhena met rugnummer tien spelen, en zal hij een van de smaakmakers moeten worden.
Naar verluidt kost het Salernitana 300.000 euro om Vilhena te huren. De koopoptie volgend jaar is bepaald op 3,5 miljoen euro. De Zuid-Hollander lag zelf overhoop met Espanyol. De Spanjaarden huurden hem afgelopen seizoen van FK Krasnodar en de optie tot koop werd deze zomer voor 2,5 miljoen gelicht. Dit tegen de zin in van Vilhena. Espanyol en Krasnodar liggen ook niet bepaald op een lijn, waardoor de controleur nog altijd moet wachten op een gedeelte van zijn salaris.
Vilhena doorliep de opleiding van Feyenoord brak er door in de hoofdmacht. Drie jaar geleden maakte hij voor negen miljoen euro de overstap naar Krasnodar. Momenteel lijkt hij niet in aanmerking te komen voor de plekje in de selectie van het Nederlands elftal.
TIP: Liefst 6x je inleg als Salternitana stunt tegen AS Roma!
✅ OFICIAL | La Salernitana confirma el fichaje de Tonny Vilhena. Fuentes no oficiales especifican que llega cedido por 300.000€ y con una opción de compra de 3.5M€. pic.twitter.com/BnSh4Q1gE8
— Soy Calcio (@SoyCalcio_) August 10, 2022
Past hij daar goed?
- Ja, prima hoor
- Nee, denk het niet