Vermoedelijke opstellingen PSV en Ajax

Foto: Vermoedelijke opstellingen PSV en Ajax

PSV en Ajax strijden zondag in Eindhoven om de tweede plek achter Feyenoord. Daarbij lijken de fysieke problemen bij Ajax groter te zijn dan bij PSV. Waar Ajax een aantal basisklanten moet missen, daar kent PSV nauwelijks problemen in aanloop naar de topper.

Weinig zorgen voor Van Nistelrooij, Heitinga wijst Álvarez-vervanger aan

PSV is bezig aan een sterke reeks en hoopt de eindsprint te belonen met een tweede plaats in de Eredivisie. Die wordt momenteel nog gedeeld met Ajax, dat op basis van een iets beter doelsaldo boven de Eindhovenaren staat. Trainer Ruud van Nistelrooij kent weinig zorgen en hoeft in principe weinig te puzzelen in zijn basisopstelling.

De enige vraag die rijst is of de oefenmeester kiest voor Ibrahim Sangaré op het middenveld of dat Érick Gutiérrez zijn basisplaats behoudt. Het Algemeen Dagblad verwacht dat de Ivoriaan weer terugkeert en dat Guus Til en Joey Veerman de andere twee middenvelders zullen zijn. Daardoor speelt Xavi Simons vanaf de linksbuitenpositie. Achterin krijgt Phillipp Mwene de voorkeur op de rechtsbackpositie boven Jordan Teze.

Basisplaats voor Bassey

Bij Ajax zijn er meer kopzorgen voor John Heitinga, die de geschorste Edson Álvarez moet missen. De oefenmeester verklapte op de persconferentie in aanloop naar de topper al dat Calvin Bassey zijn vervanger is. Ook Devyne Rensch en Mohammed Kudus zijn nog niet fit genoeg om te kunnen spelen tegen PSV. Jorge Sánchez wordt daarom opnieuw op de rechtsbackpositie verwacht, terwijl Jorrel Hato blijft staan als linksback. Op het middenveld kan Florian Grillitsch ook wederom rekenen op een basisplaats. Steven Berghuis start wederom als rechtsbuiten.

Vermoedelijke opstelling PSV: Benitez; Mwene, Ramalho, Boscagli, Van Aanholt; Sangaré, Til, Veerman; Bakayoko, De Jong, Simons.

Vermoedelijke opstelling Ajax: Rulli; Sánchez, Timber, Bassey, Hato; Grillitsch, Taylor, Klaassen; Berghuis, Tadic, Bergwijn.

Eindigt PSV tegen Ajax in een gelijkspel?

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Wie gaat er zondag winnen?

  • PSV
  • Ajax
  • Gelijkspel
584+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:44
64+
Jans en Van Wonderen zijn het oneens over ‘goal van het jaar’
23:44
0+
Voorspelling: het is bekerzaterdag, spektakel gegarandeerd in Engeland én Duitsland
23:39
0+
Voorbeschouwing: wie degradeert er uit La Liga in de laatste speelronde?
23:14
121+
‘Asensio gaat 10 miljoen per jaar verdienen’
23:05
57+
Utrecht krijgt genoeg kansen, maar verliest wel van Sparta
22:30
0+
Voorspelling: weten Roord, Wilms en Janssen de Champions League te winnen?
22:09
1797+
‘Sven Mislintat-feestje op transfermarkt’
21:47
80+
ANDRIES JONKER: Vuile was ORANJE LEEUWINNEN blijft binnen, PUNT | SN Exclusive
21:45
469+
Mislintat gaat onrespectvol om met clubicoon Heitinga
21:34
542+
1 miljard euro voor Cristiano Ronaldo?
21:01
1824+
Donny van de Beek via ruildeal naar Eredivisie?
20:53
69+
Twente op rozen na laat doelpunt in Friesland
20:39
3455+
‘Feyenoord-recordtransfer komt eraan’
20:20
33+
Dit zijn de opstellingen van FC Utrecht en Sparta Rotterdam
19:51
206+
Robin Pröpper: ‘Kijk naar Sigrid Kaag’
19:44
1518+
‘Toekomst John Heitinga nu al bekend’
19:35
436+
Edson Álvarez over Heitinga: “Geloof me…”
19:00
909+
STEM op de RECHTERMIDDENVELDER | SN Team van het Seizoen
18:50
189+
Slot voelde grote druk: “Dán is het de grootste afgang”
18:32
62+
‘Nieuwe hoofdscouting Heerenveen shopt bij oude club Chelsea’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie