‘PSV’er en Van Persie moeten aanval Fenerbahçe versterken’

Soccernews

Fenerbahçe gaat binnenkort een poging wagen om twee Nederlandse spelers naar Turkije te halen. Volgens [i]Fanatik[/i] staat zowel Robin van Persie als Memphis Depay hoog op het lijstje van de Turkse club.

De Turken zijn van plan om zich met een grote zak geld te melden bij PSV. De club zou ongeveer vijftien miljoen euro overhebben om Depay naar Turkije te kunnen halen. In dat geval kan hij ploeggenoot worden van Dirk Kuyt, die onder contract staat bij Fenerbahçe.

Daar blijft het echter niet bij. Ook Van Persie, die momenteel het shirt van Manchester United draagt, zou namelijk de overstap moeten maken naar Turkije. De clubleiding zou al gesprekken voeren met de zaakwaarnemer van de Nederlandse spits.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie