‘Slot moet weer speler wegstrepen’

Foto: ‘Slot moet weer speler wegstrepen’

Arne Slot vroeg tussen neus en lippen om versterkingen bij Feyenoord. Niet snel daarna raakten Gernot Trauner en Quinten Timber geblesseerd. Nu staat ook Fredrik André Bjorkan op het punt om de club te verlaten.

De Noorse linksback wordt door Feyenoord gehuurd van Hertha BSC. Bjorkan was in de tweede fase van het seizoen geblesseerd. Inmiddels is de Noor weer fit, maar is het nog maar de vraag of hij nog in actie komt voor Feyenoord.

Volgens 1908.nl onderhandelt Hertha BSC op dit moment over een contractontbinding voor de linksback. Vanzelfsprekend zal dan ook de huurovereenkomst met Feyenoord komen te vervallen.

Bodo/Glimmt uit Bjorkans thuisland Noorwegen heeft meer dan serieuze belangstelling voor linksback. In Noorwegen lijkt de kans op speeltijd een stuk groter dan in Rotterdam of Berlijn, alleen kan Bodo/Glimmt de back alleen transfervrij inlijven.

Daardoor zou Slot op korte termijn een derde selectielid kwijt kunnen raken. De impact van het mogelijke vertrek van Bjorkan lijkt niet zo’n grote klap te zijn als bij Trauner en Timber. De verdediger is maanden uitgeschakeld. Hoe lang Slot geen beroep op Timber kan doen, moet nog worden onderzocht.

Feyenoord wordt landskampioen!

*Odds zijn onderhevig aan verandering.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie