Shevchenko is ziek en mist mogelijk Italie

Soccernews

[img align=left]uploads/shevchenko[/img]Andriy Shevchenko is mogelijk niet van de partij bij de EK-kwalificatiewedstrijd tussen Oekraïne en Italië van zaterdag. De Oekraïense aanvaller van Chelsea heeft een virus opgelopen. Shevchenko voelde zich woensdag niet lekker en bleek 38,5 graden koorts te hebben.

Bondscoach Oleh Blokhin heeft het meespelen van zijn steraanvaller in de belangrijke wedstrijd in groep B nog niet helemaal afgeschreven. “Maar op dit moment valt nog niet te zeggen of Shevchenko zaterdag tegen Italië kan spelen”, stelt Blokhin.

Oekraïne bezet met drie punten uit één wedstrijd de derde plaats in groep B. Frankrijk en Schotland gaan in de poule aan de leiding met zes punten uit twee duels. Blokhin verwacht de Schotten te kunnen kloppen en door winst op Italië een grote stap voor rechtstreekse kwalificatie voor het EK in 2008 te zetten.

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie