Jans niet blij met woordenwisselingen met van Gaal

Soccernews

FC Groningen-trainer Ron jans heeft een beetje spijt na de woordenwisselingen met AZ-trainer Louis van Gaal van vorig seizoen na de wedstrijd FC Groningen-AZ.

”Bij sommige mensen kun je beter geen dolletje maken, want die happen nogal snel. Dat lijkt dan leuk, maar achteraf was ik daar niet blij mee. Had ik beter niet kunnen doen”, zegt Jans.

”Kijk, zo erg was het helemaal niet. Ik maakte één opmerkinkje wat ik púúr bedoelde als grap. Dat van: ‘Ik zal maar niet beginnen met het opnoemen van de kansen.’ Dat is toch niet zo erg! Daar ging Louis op in: ‘Ja, daar ben je erg goed in.’ Daarna zei ik: ‘En jij bent goed in het kleineren van collega’s.’ Dat vond ik niet zo sterk van mezelf”, aldus Jans.

Jans en van Gaal hebben de woordenwisseling nooit uitgesproken met elkaar. ”Ik heb ook niet het gevoel dat het zal gebeuren. Mensen maken het allemaal veel groter dan het is. Ik heb enorm veel respect voor Louis van Gaal.”, zo sloot Jans af.

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

00:46
22+
FC Barcelona verslaat Real Madrid in beladen Copa-finale
23:37
15+
Manager steunt uitgejouwde Verbruggen:  “Juist nu”
23:23
28+
‘Eredivisie-assistent volgt Henk Fraser op’
23:14
16+
Van der Vaart walgt in Ziggo-studio: “Heel lelijk”
23:00
5+
Rotgevoel na Feyenoord – PEC: “Anderhalf keer…”
22:45
16+
‘FC Barcelona – Real Madrid krijgt Nederlands staartje’
22:34
25+
Farioli: “Wat is aantrekkelijk voetbal?”
22:25
85+
‘Feyenoord-aanwinst’ Steijn krijgt sneer: “Altijd heel negatief”
22:14
77+
Nijland voorspelt transfer Valente: “Of internationaal”
22:04
23+
Van der Vaart laakt Real Madrid: “Heel triest”
21:48
97+
‘Groen licht voor transfers Antony en Malacia’
21:37
24+
‘Ratcliffe grijpt keihard in bij Manchester United
21:26
223+
‘Van Persie jubelt: meerdere Feyenoord-transfers’
21:15
158+
‘Zo gaat Ajax Champions League-miljoenen spenderen’
21:00
544+
‘Groot nieuws voor Giménez, Ajax schrikt zich kapot’
20:49
28+
Zechiël richt zich tot Feyenoord: “Mijn droom”
20:33
56+
‘Xavi Simons kan ticket boeken na nieuws uit München’
20:24
134+
Alisson verrast: “Hoop verloren na Klopp, maar Slot…”
20:12
14+
Lot tart Harry Kane: “Het is een rare, rare beslissing”
20:00
143+
‘Zomertransfer voor Andries Noppert’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie