‘Heerenveen heeft vierde aanwinst beet’

Foto: ‘Heerenveen heeft vierde aanwinst beet’

Eredivisionist sc Heerenveen gaat zich deze zomer versterken met Amara Conde. Volgens de Leeuwarder Courant moet hij het Friese middenveld van een kwaliteitsimpuls voorzien.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Amara Conde versterkt middenveld sc Heerenveen

Conde speelt op dit moment nog voor het Duitse FC Magdeburg, dat hem zelfs als aanvoerder heeft aangewezen. De voormalig jeugdinternational van Duitsland heeft tevens een verleden bij clubs als Rot-Weiss Essen, Holstein Kiel en VfL Wolfsburg (tweede team).

Heerenveen-trainer Robin van Persie kan versterking op het middenveld goed gebruiken. Verschillende spelers zijn immers vertrokken, waaronder Thom Haye en Anas Tahiri. Voor het middenrif haalde men wel Levi Smans binnen, maar in tegenstelling tot Conde is hij vooral aanvallend ingesteld.

Conde moet de vierde zomeraanwinst van Heerenveen worden. Naast Smans haalde de club eerder Sam Kersten en Danilo Al-Saed in huis.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie