FC Utrecht speelt gelijk tegen Espanyol

Soccernews

[img align=left]uploads/logo fc utrecht.jpg[/img]FC Utrecht heeft vandaag in de traditionele openingswedstrijd één week voordat het seizoen begint gelijk gespeeld tegen het Spaanse Espanyol. Espanyol dat vorig jaar nog de verliezend finalist was in de UEFA Cup finale keek in de eerste helft al tegen een achterstand aan van 1-0 door een doelpunt van Leroy George van Utrecht.

In de tweede helft maakte Francis Dickoh er al snel 2-0 van en dacht Utrecht al binnen te zijn. Utrecht ging simpeler voetballen en dat strafde Espanyol af door na 66 minuten de 2-1 te maken die op naam kwam van Luis Garcia. Een kwartier voor tijd kwamen de Spanjaarden op gelijke hoogte door Jonathan Soriano, hij maakte de 2-2.

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie