Ajax-scepsis bij Driessen: “Laat maar zien”

Foto: Ajax-scepsis bij Driessen: “Laat maar zien”

Met overwinningen op FC Volendam en sc Heerenveen heeft Ajax afgelopen week zelfvertrouwen getankt. De wederopstanding lijkt ingezet, maar Valentijn Driessen vindt het nog te vroeg voor een positieve conclusie.

Geen jubelstemming na twee overwinningen

“Akpom is twee keer heel goed ingevallen met doelpunten, maar het was wel tegen FC Volendam en sc Heerenveen”, reageert Driessen in een video-item van De Telegraaf. “Laat het maar zien tegen Brighton. Dan kunnen we echt zien of ze dat niveau aankunnen en of ze daadwerkelijk gegroeid zijn. De wedstrijden tegen FC Volendam en sc Heerenveen zeggen me niet zo veel.”

Aanstaande donderdag wacht een Europa League-confrontatie met Brighton & Hove Albion. In Engeland verloor Ajax vorige maand roemloos met 2-0. “Dat leek helemaal nergens op. Het was absoluut niet des Ajax”, aldus Driessen. “Ik ben blij dat John van ’t Schip wel iets aanvallender speelt. Er is nu ook wat meer vertrouwen, waardoor ze waarschijnlijk ook wat aanvallender dúrven te spelen tegen Brighton.”

Van den Boomen

Branco van den Boomen liet onder John van ‘t Schip een goede indruk achter. Ook in zijn geval blijft Driessen terughoudend. “Ik hoop het voor die jongen, maar ik heb het nog niet gezien in de wedstrijden die hij heeft gespeeld. Gisteren (zondag, red.) gaf hij een voorzet en kopte Brobbey hem geweldig in, maar laten we het allemaal over een iets langere termijn bekijken.”

Eens met Driessen?

  • Ja
  • Nee
151+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:55
32+
‘Ajax-opstelling op de schop voor restant tegen RKC’
08:40
42+
De Boer ziet nieuwe Litmanen bij Ajax: “Dit seizoen nog kennismaking, maar…”
08:25
2+
Dreun voor Wiegman: “Zes keer gescoord…”
08:10
61+
Sinterklaas bezoekt Vandaag Inside: Driessen en Woerts de klos
07:50
197+
Vink fileert ‘verschrikkelijk slechte’ NOS-commentator
07:33
34+
Matchwinner Oranje Leeuwinnen geniet: “Het is ongelooflijk”
07:17
142+
Jonker euforisch: “Naar voren, achteruit, naar voren, polonaise”
23:40
185+
‘Feyenoord verlengt binnenkort met onmisbare speler’
23:18
268+
‘Dit PSV is de mentale opvolger van het Ajax van Ten Hag’
23:05
0+
Oranje Leeuwinnen in extremis groepswinnaar ondanks monsterscore bij Schotland – Engeland
22:50
306+
Willy van de Kerkhof: ‘PSV is misschien wel te goed voor Nederland’
22:30
116+
‘De enige Ajacied die zich op dit moment positief onderscheidt is Brobbey’
22:08
125+
Matchfixing in poule Oranje Vrouwen? ‘We worden zwaar genaaid’
21:55
153+
Ajax-talent blijft hongerig: ‘Volgende doel is aanhaken bij het eerste elftal’
21:40
73+
Statistieken bewijzen: Santiago Giménez hoort bij beste afmakers ter wereld
21:30
1401+
‘Ajax-recorddeal uitgelachen in kleedkamer’
21:10
140+
Krabbendam over ‘Pusic-effect’: ‘Slot heeft het onder controle’
20:50
177+
Van der Gijp dol op PSV-er: ‘Dit wordt een hele grote speler’
20:30
21+
‘Hereniging tussen Messi en Suárez komt steeds dichterbij’
20:30
4511+
‘Berghuis vlucht bij Ajax met transfer’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie