‘Nieuw drama voor Chelsea in rampseizoen’

Foto: ‘Nieuw drama voor Chelsea in rampseizoen’

Chelsea zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Waar de resultaten van de Engelse topclub al het gehele voetbaljaar flink tegenvallen, blijven de blessures zich voor Frank Lampard eveneens opstapelen.

Blessures voor James en Mount

De oefenmeester maakte namelijk op de persconferentie bekend dat hij de rest van het seizoen niet kan beschikken over zijn sterkhouder Reece James. De 23-jarige Brit raakte in de Champions League tegen Real Madrid geblesseerd aan zijn hamstring en kan volgens Lampard de komende maanden niet in actie komen.

Mason Mount kampt eveneens met een kwetsuur, maar volgens Lampard is het nog onduidelijk hoelang zijn herstel gaat duren. “James heeft de wedstrijd uitgespeeld, maar de scan heeft uitgewezen dat hij dit seizoen niet meer in actie komt. Hetzelfde geldt voor Mount. Hij ondergaat een operatie aan zijn bekkenblessure en moet daarna vier werken herstellen”, zo legt Lampard uit.

Het seizoen van James, die afkomstig is uit de jeugdopleiding van Chelsea, blijft daarmee veel dieptepunten kennen. Eind vorig jaar haakte hij namelijk ook al af met een blessure en moest hij het wereldkampioenschap in Qatar aan zich voorbij laten gaan. Hij staat nog tot de zomer van 2028 in Londen onder contract.

Teleurstellende start Lampard

Voor Lampard is het bepaald niet de start die hij vooraf wenste. De interim-trainer verloor zijn eerste vier wedstrijden die hij aan het roer stond sinds zijn terugkeer bij Chelsea. Daardoor staat de club inmiddels op de elfde plaats in de Premier League en wordt de kans steeds groter dat deze het komend seizoen zonder Europees voetbal moet stellen.

Is dit seizoen een incident voor Chelsea?

  • Ja, volgend jaar gaat het anders
  • Nee, het heeft een groot probleem
121+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

17:30
8094+
Vermoedelijke opstelling Oranje tegen Kroatië: Koeman hakt knopen door
17:21
24+
“Ik sluit niet uit dat deze zomer het record wéér verbroken wordt”
17:03
13+
Koeman blikt vooruit op Champions League-finale: ‘Vaak genieten met hun’
16:49
49+
Koeman over Ajax en PSV: ‘Ik dacht: waar zit ik naar te kijken?’
16:36
73+
Veerman ‘gaat maar eens peilen’ naar Bosz tijdens Oranje-week
16:19
215+
Koeman reageert: zou Berghuis zonder ‘de klap’ wél geselecteerd zijn?
16:00
315+
Simons over toekomst: “Er is nu duidelijk veel veranderd”
15:37
139+
Koeman reageert: is rol Cillessen bij Oranje uitgespeeld?
15:28
440+
Koeman ‘not amused’ over afzegging Oranje-speler: “Ik vind dat niet oké”
15:19
71+
Cerny looft Sparta-uitblinker: “Echt een hele fijne speler”
15:00
79+
Auassar: “In achttien jaar tijd is het voetbal veel minder leuk geworden”
14:45
227+
Kökcü is geland in Lissabon, hoogte doorverkooppercentage Feyenoord bekend
14:26
442+
Leo Driessen hekelt Telegraaf: “Alles wat hij doet, kraken ze van tevoren al af”
14:13
391+
‘PSV identificeert andere Sangaré-opvolger dan Spierings in Frankrijk’
14:00
66+
Trapt GUARDIOLA in INTER-TRUC?! | Match of the Weekend
13:48
79+
“Dat maakt hem helemaal niets uit, Denzel sloopt ze allemaal”
13:31
586+
Mats Wieffer: “Als Ramiz was gekomen…”
13:21
80+
‘Er is een tijdperk in het voetbal voor en na Guardiola’
13:00
557+
‘Dit is waarom Orkun Kökcü naar Benfica gaat’
12:48
1246+
‘Megatransfer bevestigt Oranje-blunder’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie