‘Nachtbraker’ Mitchell Dijks moet zich melden bij Cocu

Foto: ‘Nachtbraker’ Mitchell Dijks moet zich melden bij Cocu

Vitesse speelde gisteren tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie (3-1 verliespartij), maar Mitchell Dijks was niet aanwezig op Het Kasteel. Hij had zich afgemeld bij de Arnhemmers wegens ziekte, maar werd prompt in het nachtleven gespot.

Het Algemeen Dagblad bericht over de vleugelverdediger: “Van Dijks (30) verschenen afgelopen weekeinde foto’s op social media. Hij zou op stap zijn geweest, terwijl hij bij Vitesse niet aanwezig kon zijn door ziekte. Ook zou er een privékwestie spelen, waardoor hij niet bij de selectie zat.”

Vitesse-trainer Phillip Cocu reageert: “Hij heeft zich ziek gemeld. De clubarts heeft dat ook geconstateerd. Dinsdag had hij al klachten, woensdag was hij ziek. Ik hoor wel eens wat, links en rechts. Ik kan er niks meer mee dan eerst een gesprek voeren.”

Degradatiestress

De kwestie rond Dijks komt nogal ongelegen, vindt de oefenmeester: “In algemene zin zitten we niet te wachten op negatieve zaken. Nu helemaal niet. We moeten alle energie verzamelen om juist uit de sportieve problemen te komen. Ik kan en wil op voorhand nergens over oordelen. Ik ga met hem zitten. Ik ga ervan uit dat áls een speler zich ziek meldt, dat hij ook ziek is. Pas na uitleg kan ik een oordeel vellen.”

Vitesse staat momenteel veertiende in de Eredivisie met zeven punten voorsprong op de nummer laatst SC Cambuur. De Arnhemmers hebben echter maar drie punten voorsprong op stek zestien, de nacompetitieplek.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:45
1+
Middenveldmotor weigert gloednieuwe aanbieding MVV
10:00
33+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen FC Utrecht: ‘starters’ en ‘finishers’
09:30
0+
Voorspelling AZ – Go Ahead Eagles: Deventer juicht
09:30
2+
Voorbeschouwing AZ – Go Ahead Eagles: Laatste horde in KNVB Beker
08:50
6+
Op welke zender kijk je de bekerfinale AZ – Go Ahead?
08:34
25+
Op welke zender kijk je FC Utrecht – Ajax?
07:00
25+
Vermoedelijke opstelling Go Ahead Eagles tegen AZ: historie lonkt
23:45
65+
“Ha, maar ik speelde wél in het Nederlands elftal”
23:35
45+
PSV-fans betalen na bizar seizoen méér: “Realistisch”
23:23
33+
Slot tegen Van Nistelrooij: “Dat is wat je krijgt”
23:14
127+
Johan Derksen fileert ‘huppelkutje’ in Vandaag Inside
23:00
23+
Fabrizio Romano: Feyenoord-flop naar MLS
22:49
28+
AZ-spits spreekt zich uit: “En dan Oranje”
22:36
38+
Kieft mist magie: “Lijkt een beetje uitgewerkt”
22:24
140+
Stefan de Vrij heeft nieuws voor Feyenoord
22:15
85+
Hwang: “Daar zou ik mijn carrière graag willen afsluiten”
22:00
13+
Maaskant frustreert promotiekansen Cambuur
21:48
100+
‘Heftige strijd om Xavi Simons’
21:36
39+
Verbeek durft één stelling aan voor bekerfinale
21:25
108+
Kroes oogst lof bij Ajax: “Als je dat vergelijkt met PSV…”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie