Lens-trainer niet blij met arbitrage: ‘Met twee maten gemeten’

Foto: Lens-trainer niet blij met arbitrage: ‘Met twee maten gemeten’

RC Lens-trainer Franck Haise was ontevreden over het optreden van arbiter Daniel Siebert. De Franse ploeg kreeg acht gele en een rode kaart in het duel met PSV te zien. Volgens Haise gebeurde dat niet bij PSV en dus voelt de trainer zich achtergesteld.

‘Ik vind het lastig te begrijpen dat we zo veel kaarten hebben gekregen voor tien overtredingen’

De Duitse arbiter liet er woensdagavond geen gras over groeien. Hij strooide met kaarten als ware hij een Piet tijdens een Sinterklaasintocht. Lens ontving negen kaarten, PSV kreeg er twee. Dat wekte onvrede op bij Franck Haise: “Wij hebben tien overtredingen gemaakt en kregen acht gele en een rode kaart. PSV beging negentien overtredingen en kreeg twee keer geel. Doe met die informatie wat je wil.”

Bij RMC Sport liep Haise leeg over de scheidsrechter: “Ik weet dat we drie gele kaarten hebben gekregen voor praten, daarin moeten we slimmer zijn. Maar er werd met twee maten gemeten. Ik vind het lastig te begrijpen dat we zo veel kaarten hebben gekregen voor tien overtredingen. Misschien kan een scheidsrechter op dit niveau me dat uitleggen.”

Naïef

Op de persconferentie deed Haise water bij de wijn, al suggereerde toch nog dat PSV werd voorgetrokken: “We moeten onze ervaring gebruiken en niet zo naïef zijn, maar de statistieken liegen niet. Ik denk dat het beter is om in deze competitie niet de underdog te zijn.”

Over de wedstrijd was de trainer van de Noord-Franse formatie niet ontevreden: “We begonnen goed en creëerden een paar goede kansen, maar zij scoorden uit de eerste poging. Daarna werd het een andere wedstrijd. We slaagden er niet in om kalm te zijn voor het doel. Het was niet makkelijk, maar dat misten we wel. In dit soort wedstrijden moet je scherper zijn, dat waren wij niet. Ik ben trots op de strijd die mijn spelers hebben geleverd. Het gebrek aan scherpte betreur ik wel.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

14:50
3+
‘Verrassende nieuwe club voor Mark van Bommel’
14:37
4+
Vahle na controversiële vraag: ‘Denk dat de FIFA mij nooit meer de microfoon geeft’
14:19
21+
‘Toptransfer voor Kodai Sano komende zomer’
14:01
82+
Verweij geeft update over ‘megatransfer Godts’
13:48
41+
‘Vandaag Inside per direct van de buis’
13:33
21+
‘AZ plukt nieuwe directeur weg bij competitiegenoot’
13:12
45+
Rampzalig nieuws uit de ziekenboeg bij PSV
13:02
14+
Woerts verrast met groot nieuws over Dick Advocaat
12:49
8+
Na ontslag bij Talpa: ‘Hij is een soort Prince Andrew’
12:34
32+
‘Ten Hag wil Eredivisie-talent van de maand naar Twente halen’
12:16
69+
Zechiël spreekt zich uit over ’toekomst bij Feyenoord’
12:00
106+
‘Van Persie nog één stap verwijderd van ontslag’
11:50
15+
Op welke zender kijk je FC Barcelona – Real Mallorca live?
11:40
2+
Op welke zender kijk je Burnley – West Ham United live?
11:30
14+
Op welke zender kijk je Manchester United – Tottenham Hotspur live?
11:20
15+
Op welke zender kijk je Arsenal – Sunderland live?
11:10
21+
Op welke zender kijk je FC Utrecht – Feyenoord?
11:00
0+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen FC Utrecht: Van Persie onder druk
10:50
12+
Op welke zender kijk je Liverpool – Manchester City?
10:40
34+
Op welke zender kijk je FC Groningen – PSV?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie