“Je kunt alles wel bij Kepa neerleggen als het misgaat”

Foto: “Je kunt alles wel bij Kepa neerleggen als het misgaat”

Kepa Arrizabalaga schrijft een behoorlijk treurig verhaal op Stamford Bridge bij Chelsea. De Blues betaalden ongelooflijk veel geld voor hem, maar het ontbeert de jonge Spanjaard aan zelfvertrouwen en inmiddels maakt hij elke wedstrijd wel een blunder.

Keeperstrainer Frans Hoek volgt zijn situatie met interesse. In het Algemeen Dagblad vertelt hij: “Want die jongen is door Chelsea voor 70 miljoen pond gekocht. De hoogste transferprijs ooit voor een doelman. Bij een aankoop van 70 miljoen moet je in mijn ogen bedenken: oké, hoe gaan we als club met zo’n investering om? Wat kunnen wij zélf maximaal doen om deze jongen te helpen slagen? Maar wat zie je bij Chelsea: het hele vorige seizoen is er op Kepa afgegeven.”

Hoek gaat verder: “Een rits aan keepers werd met Chelsea in verband gebracht. En nota bene afgelopen zaterdag, een dag voor de wedstrijd tegen Liverpool, trokken ze ook een andere keeper aan (Édouard Mendy van Stade Rennes, red.). Dan denk ik: je kunt alles wel bij Kepa neerleggen als het misgaat, maar kijkt de club ook verder? Hoe zelfkritisch zijn ze daar?”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie