Feyenoord onthult wanneer Stengs weer terug wordt verwacht

Foto: Feyenoord onthult wanneer Stengs weer terug wordt verwacht

Calvin Stengs ligt er inmiddels al een hele tijd uit. De aanvallende middenvelder annex rechtsbuiten herstelt nog van een operatie aan zijn knie en zal voorlopig nog toe moeten kijken.

Calvin Stengs in november pas terug bij Feyenoord

Feyenoord verwacht Stengs pas in november terug op het veld, zo klinkt het vrijdagmiddag. Ook Bart Nieuwkoop en Quilindschy Hartman zitten nog in de ziekenboeg. “Q ligt op schema”, meldt coach Brian Priske.

“Het kost wat tijd en we zijn zorgvuldig met hem. Dus we verwachten hem tot het nieuwe jaar nog niet terug. Van Bart hadden we gehoopt dat hij weer beschikbaar zou zijn, maar het neemt iets meer tijd in beslag. Hij is nog steeds niet helemaal pijnvrij. Hopelijk kan er na de wedstrijd tegen Utrecht weer bij zijn.”

Antoni Milambo is wel weer fit, nadat hij de interlandperiode met Jong Oranje voortijdig afbrak. “Anto was alleen ziek. Hij traint de laatste dagen weer mee en is weer helemaal fit”, aldus Priske tot slot.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:43
487+
Fans maken Weghorst af na ‘onthulling’ nieuwe club
22:28
13+
FC Groningen woest op Wilfred Genee: ‘Ouders…’
22:11
639+
‘Ajax schreeuwt het uit na deal van 50 miljoen’
21:55
31+
Blessure Noa Lang krijgt ingrijpend staartje voor Liverpool
21:36
5+
Tijdens Atlético-Barça gaat het alleen maar over Dávid Hancko
21:21
74+
Nederland gaat los om ‘Sarina Wiegman naar Ajax’
21:05
32+
Opeens nieuwe wending in ruzie tussen Genee en Robben
20:49
130+
Zinchenko komt met belangrijke Ajax-update
20:33
33+
‘Memphis vreest en doet wanhoopspoging voor het WK’
20:17
198+
‘Cruijff schreeuwt het uit: droomtrainer Ajax naar Engeland’
20:00
29+
Feyenoord sorteert voor op mogelijk vertrek van aanvoerder
19:41
238+
The Daily Mail heeft het over ‘stunttransfer Ajax’
19:40
79+
‘Feyenoord in de ban van nieuws over Hartman’
19:25
0+
Voorspelling AZ – Shakhtar Donetsk: mini-revanche voor AZ
19:20
18+
Eredivisie-(sub)top heeft KKD-talent op de korrel
18:49
71+
‘Feyenoord schrikt: twee topaanvallers maken transfer’
18:31
39+
Godts keek ogen uit bij Belgische ploeg: “Wat een klasse”
18:13
53+
“Ik dacht: Feyenoord gaat er helemaal aan”
17:55
25+
‘Uitblinkende Oranje-international toch niet zó goed’
17:37
171+
‘Koeman kiest voor megaverrassing in WK-selectie’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie