Bergwijn blij met treffer: “Veel gezegd en geschreven”

Foto: Bergwijn blij met treffer: “Veel gezegd en geschreven”

Steven Bergwijn kon donderdagavond met de openingstreffer tegen FC Volendam van waarde zijn voor zijn ploeg. Na afloop vertelde hij tegenover ESPN zeer tevreden te zijn over zijn team.

Enthousiasme Bergwijn over Van ‘t Schip

De aanvoerder kreeg aan het begin van de week van John van ‘t Schip een heldere boodschap. De oefenmeester, die tot het einde van het seizoen de honneurs waarneemt, maakte aan Bergwijn helder dat hij ook onder de nieuwe trainer aanvoerder zou zijn. Van ‘t Schip kwam daarnaast tegenover de selectie met een emotioneel verhaal.

De hoofdtrainer raakte onlangs namelijk zijn vrouw kwijt, maar liet aan de spelers weten desondanks de komende maanden alles te willen geven om Ajax weer omhoog te helpen. “Voor mij was het heel emotioneel, met de positie waarin hij zit. Dat hij ons alsnog komt helpen. Dan wil je als team nog een stapje extra zetten”, stelt Bergwijn.

Openingsdoelpunt tegen FC Volendam

Tegen FC Volendam werkte Ajax donderdag hard, maar het zorgde in de eerste helft nog niet voor een doelpunt. Na rust was dit wel het geval, toen Bergwijn na een uur spelen de bal keihard tegen de touwen aan werkte. “We hadden zolang niet gewonnen. Je merkte het zo langzamerhand bij de fans. Er was een enorme opluchting, vooral na de 2-0.”

“Er is veel gezegd en geschreven, maar natuurlijk wil je ook voor het team gewoon belangrijk zijn. We zitten allemaal in een moeilijke periode. Dan wil je het gewoon extra laten zien”, stelt Bergwijn. “In de eerste helft schoot ik de bal op de lat. De trainer zei dat ik wat moest afwisselen, zodat ik meer vanuit deze positie zou komen.”

Speelde Bergwijn een goede wedstrijd?

  • Ja, absoluut
  • Nee, zeker niet
241+ Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:40
0+
De Boer ziet nieuwe Litmanen bij Ajax: “Dit seizoen nog kennismaking, maar…”
08:10
42+
Sinterklaas bezoekt Vandaag Inside: Driessen en Woerts de klos
07:50
153+
Vink fileert ‘verschrikkelijk slechte’ NOS-commentator
07:33
27+
Matchwinner Oranje Leeuwinnen geniet: “Het is ongelooflijk”
07:17
122+
Jonker euforisch: “Naar voren, achteruit, naar voren, polonaise”
23:40
176+
‘Feyenoord verlengt binnenkort met onmisbare speler’
23:18
255+
‘Dit PSV is de mentale opvolger van het Ajax van Ten Hag’
23:05
0+
Oranje Leeuwinnen in extremis groepswinnaar ondanks monsterscore bij Schotland – Engeland
22:50
292+
Willy van de Kerkhof: ‘PSV is misschien wel te goed voor Nederland’
22:30
112+
‘De enige Ajacied die zich op dit moment positief onderscheidt is Brobbey’
22:08
122+
Matchfixing in poule Oranje Vrouwen? ‘We worden zwaar genaaid’
21:55
152+
Ajax-talent blijft hongerig: ‘Volgende doel is aanhaken bij het eerste elftal’
21:40
70+
Statistieken bewijzen: Santiago Giménez hoort bij beste afmakers ter wereld
21:30
1323+
‘Ajax-recorddeal uitgelachen in kleedkamer’
21:10
135+
Krabbendam over ‘Pusic-effect’: ‘Slot heeft het onder controle’
20:50
173+
Van der Gijp dol op PSV-er: ‘Dit wordt een hele grote speler’
20:30
21+
‘Hereniging tussen Messi en Suárez komt steeds dichterbij’
20:30
4128+
‘Berghuis vlucht bij Ajax met transfer’
20:10
211+
Van ‘t Schip over RKC-uit: ‘Zij hebben niks te verliezen, wij alles’
19:53
107+
Deze United-boefjes kwamen altijd te laat: ’87 duizend euro aan boetes’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie