Stewardproblemen Cercle Brugge opgelost

Soccernews

[img align=left]uploads/logo cercle brugge.jpg[/img]Even leek het erop alsof dé revelatie van het seizoen, Cercle Brugge, gestraft zou worden voor het grote succes. De tweede club van Brugge, die ook enkele weken eerste ploeg van Brugge was omdat het vóór stadgenoot Club terug te vinden was op de ranglijst, verkocht namelijk al 14.500 kaarten voor de topper tegen Anderlecht van morgen.

Een aantal, waar het bestuur van Cercle voor het seizoen totaal geen rekening mee had gehouden. De ploeg moet voor een dergelijk aantal supporters namelijk 112 stewards hebben, terwijl het slechts over 52 stewards beschikt. Cercle besloot dan ook de hulp van stadiongenoot Club Brugge in te roepen. De topclub weigerde echter de helpende hand toe te steken.

Om het duel toch door te kunnen laten gaan moest Cercle dan wel de hulp inroepen van clubs uit de streek Roeselare, KV Oostende, SV Zulte waregem en AA Gent. Deze ploegen stuurden wel stewards naar het succesvolle Cercle, waardoor de topper gewoon afgewerkt zal kunnen worden.

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

20:32
287+
De Veendam-kapiteins die met het zinkende schip ten onder gingen
20:14
27+
Jong Oranje heeft geen kind aan Jong Noorwegen
20:00
1221+
EXCLUSIEF: Topclubs zien Kudus niet zitten
19:43
116+
Blind klopte op hoteldeur om excuses aan te bieden
19:27
271+
Orkun Kökcü en Santiago Giménez naar zelfde club?
19:14
154+
Valentijn Driessen onthult waarom zijn telefoon ‘ontplofte’ na Frankrijk-Oranje
18:49
89+
Schmidt dolgelukkig: “Benfica daarin de grootste exponent in het voetbal”
18:35
325+
Nigeriaanse media zagen Calvin Bassey bij de enkels af
18:21
127+
Van Hanegem baalt van ‘één van de beste Feyenoord-spelers’: “Laat het niet zien”
18:11
65+
Varane onthult bij welke club hij zijn carrière wil beëindigen
18:00
1326+
‘Arne Slot heeft escaperoute bij Feyenoord afgesproken’
17:48
65+
Silva: “Hij was een hele belangrijke reden om naar PSV te komen”
17:34
417+
‘Kipkerrie-gate blijkt compleet broodjeaapverhaal’
17:20
98+
‘Probeer Klassieker koste wat kost te halen, maar moet ook aan mezelf denken’
17:00
856+
‘Koeman moet Memphis verbannen uit Nederlands elftal’
16:48
94+
Pedri volgt voorbeeld De Jong
16:34
1471+
‘Droomtransfer voor Álvarez’
16:16
185+
Timber wijst op winstpunt van Frankrijk-drama
15:45
232+
‘Wieffer maakt vrienden bij Nederlands elftal’
15:31
322+
Goed én slecht nieuws voor Koeman en Oranje
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie