Feyenoord-held wekt verbazing: “Nog steeds niet opgelost”

Foto: Feyenoord-held wekt verbazing: “Nog steeds niet opgelost”

Naoufal Bannis kopte Feyenoord zondag naar een 2-3 overwinning op het veld van FC Emmen. Na afloop onthulde de jonge invaller dat hij hard aan zichzelf heeft gewerkt, onder meer door een personal trainer aan te nemen.

In de AD Voetbalpodcast plaatst Maarten Wijffels vraagtekens. “Hij is niet de eerste die zegt: ‘Ik was niet fit genoeg dus ik heb een personal trainer in de hand genomen en daarna is het beter gegaan’. Het blijft gek dat spelers dat roepen en dat dat blijkbaar niet op de club kan, maar dat een personal trainer dat moet doen.”

Stefan de Vrij en Ron Vlaar worden als voorbeelden aangedragen. Clubwatcher Mikos Gouka plaatst een nuance: “Onder 21 heeft een corona-uitbraak gehad, waardoor ze niet mee mochten trainen met het eerste elftal. Het heeft een tijd stilgelegen en nu mogen ze alleen in groepjes van vier trainen. Die wedstrijden liggen steeds stil en dan moet hij in één keer de overstap maken naar het eerste.”

“Ik weet niet of het een recent verhaal is, of dat hij vorig seizoen al dacht dat hij fitter moest worden”, aldus Gouka, die Wijffels wel begrijpt. “Het verhaal van De Vrij is best lang geleden: hij moest zijn aanvoerdersband inleveren en moest ‘normaal gaan doen’. Achteraf bleek dat hij er juist heel goede stappen mee had gezet. Blijkbaar is dat nog steeds niet opgelost bij Feyenoord.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:52
23+
‘Bizar: topspeler laat Nederlands elftal in de steek’
22:34
68+
‘Premier League-clubs willen PSV-transfer kapen’
22:15
151+
‘Koeman woest: persona non grata weigert Nederlands elftal’
21:57
96+
‘PSV komt uit bij bizarre aanvaller’
21:40
0+
Op welke zender kijk je Zuid-Korea – Tsjechië? | WK Gids
21:04
47+
‘John de Mol grijpt in na Vandaag Inside op Curaçao’
20:45
80+
Vermoedelijke WK-opstelling Nederland tegen Japan: blijft Koeman eigenwijs?
20:28
18+
‘Toptransfer Van Hecke na deal met wereldkampioen’
20:11
63+
‘Onthuld: NPO smijt met geld van Nederlanders op WK’
19:54
16+
Wie wint: Marokko of Nederland? | Koken met Mounir
19:36
62+
‘Hypocrisie bij Nederlands elftal, trainer per direct weg’
19:19
14+
Op welke zender kijk je Mexico – Zuid-Afrika? | WK Gids
19:03
668+
‘Cruijff bedrogen: toptransfer Ajax klapt’
18:47
40+
Plots lof voor Rigaux: “Moet hij mee doorgaan”
18:29
253+
Koeman maakt ‘gekke’ keuze met vervanger Verbruggen
18:11
1372+
‘Feyenoord haalt trainer die de hele Kuip haat’
17:52
61+
Derksen valt Advocaat weer aan: “Hij gaat erin geloven”
17:34
22+
Van Dijk twijfelde over Oranje: “Maar zij gaven me die prikkel”
17:16
34+
Oranje mist deze ‘Spanjaard’ in de verdediging
16:58
12+
Oranje-aanvaller zonder shirt op verrassende cover

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie