Boateng zal niet terugkeren naar Nederland

Soccernews

[img align=left]uploads/boateng, george[/img]De afgelopen maanden werd Middlesbrough-middenvelder George Boateng nadrukkelijk in verband gebracht met een eventuele overgang naar zijn oude werkgever Feyenoord, maar de zaakwaarnemer van de 4-voudig Oranje-international ontkende dit stellig tegenover het Engelse [i]SkySports[/i].

De zaakwaarnemer van de geboren Ghanees – Sigi Lens – meldde aan de Engelse zender dat er geen enkel contact is geweest tussen hem en de Stadionclub over een overgang van de 30-jarige middenvelder naar Rotterdam. In een eerder stadium gaf Feyenoord-coach Erwin Koeman al aan graag over Boatengs diensten te willen beschikken, maar dat de Rotterdamse ploeg het salaris van de speler nooit zouden kunnen ophoesten.

“Een terugkeer van George naar Nederland is geen optie,” aldus Lens. “Op dit moment wachten we op een aanbod van Middlesbrough (contract loopt na dit seizoen af), en als we er dan niet uitkomen zal hij waarschijnlijk elders in de Premier League aan de slag gaan.”

In het verleden speelde George Boateng dus voor Feyenoord, Coventry City en Aston Villa. In 2002 maakte hij de overstap van Villa naar zijn huidige werkgever Middlesbrough, met die transfer was toen zo’n 7,6 miljoen euro gemoeid.

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:50
12+
‘Toen De Boer als hoofdtrainer bij Ajax kwam, was dat een verademing’
11:30
15+
‘Goed nieuws rondom blessure Oranje-talent’
11:10
102+
‘Ajax-doelmannen bezorgen de club hoofdpijn’
10:50
20+
‘Lyon zet falende trainer Grosso op straat’
10:30
72+
Klaassen afgemaakt in Italië: ‘Zelfs met blond haar onzichtbaar’
10:10
263+
Dit is wat Peter Bosz in de rust van Sevilla – PSV zei: ‘
10:00
0+
Het ‘team’ van PSV als toverdrank
09:50
107+
‘Ajax start met slechts één wijziging tegen Marseille’
09:30
108+
Harde woorden in Spaanse media: ‘Ocampos ruïneert een zielloos Sevilla’
09:10
114+
Wijffels over Ajax: ‘De zoektocht naar een trainer loopt moeilijk’
08:50
83+
Danny Blind geniet van Bellingham: ‘Hij is echt geil…’
08:30
258+
‘Ze mogen vanuit Eindhoven een bloemetje sturen naar Ajax’
08:10
88+
Youri Baas: ‘Mijn doel is nog steeds om te slagen bij Ajax’
07:50
217+
Luuk de Jong zielsgelukkig na remontada: ‘Nog niet vaak voorgekomen’
07:31
38+
AZ in benarde positie: ‘Hopen dat zij hun plicht doen’
23:49
160+
Van ‘t Schip schimmig over aantal speelminuten Brobbey tegen Marseille
23:28
524+
Ocampos kop van jut in Spaanse media tijdens remontada PSV
23:08
91+
Arsenal schiet uit slof en helpt PSV, spectaculaire comeback Inter
22:48
277+
Matchwinner Pepi dankbaar: “Ik leer elke dag van Luuk”
22:33
341+
Aangeslagen Ramos: “Gevoelige nederlaag door rode kaart”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn, deel deze inhoud niet met minderjarigen | Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie