‘Bizarre blunders bij Twente-Ajax’

Foto: ‘Bizarre blunders bij Twente-Ajax’

Willem van Hanegem vraagt zich af waar de arbitrage precies mee bezig was bij FC Twente tegen Ajax in De Grolsch Veste (1-1). Davy Klaassen had een rode kaart kunnen krijgen en Edson Álvarez maakte toch vast en zeker een slaande beweging?

In zijn column in het Algemeen Dagblad schrijft De Kromme op maandag: “Davy Klaassen kwam met geel aardig weg tegen FC Twente na zijn tik. En waarom Edson Álvarez die Sadílek op zijn hoofd mocht slaan is mij een raadsel.”

“Het publiek is terug en ik zie dat scheidsrechters weer angstig zijn om de topclubs te bestraffen”, gaat Van Hanegem verder. “Ja, ik weet dat Ajax een uitwedstrijd speelde. Maar ik denk toch dat het in lege stadions makkelijker straffen was. Dit hadden zomaar allemaal rode kaarten kunnen of moeten zijn.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie