‘Zorgwekkend mysterie rondom Hélène Hendriks’

Foto: ‘Zorgwekkend mysterie rondom Hélène Hendriks’

Hélène Hendriks zal De Oranjezomer de eerste weken nog niet gaan presenteren; dat gaat Johnny de Mol doen. Hendriks is namelijk net geopereerd en zit daardoor nog in een rolstoel. Meer details wilde de presentatrice niet geven.

Jan Uriot (Privé): ‘Wat is daar nou toch mee aan de hand?’

In de rubriek Wat Vindt Jan zegt Privé-boegbeeld Jan Uriot: “Ja, wat is daar nou toch mee aan de hand? Ze zit in een rolstoel op het ogenblik. Ze is geopereerd, maar ze wil niet vertellen waar ze aan geopereerd is. Dat is natuurlijk heel raar.”

Mogelijk zien we Hendriks straks in een rolstoel aan tafel. “Na Johnny de Mol neemt ze het dan weer over. Nou, misschien komt ze dan met een rollator en vertelt ze wat er is geweest, maar ze doet er heel geheimzinnig over.”

Afgelopen week zei De Mol nog dat het ‘goed ging’ met zijn collega. “Dus laten we hopen dat zij dan het stokje weer van mij over kan nemen.” Op vrijdagavond zit Nico Dijkshoorn aan tafel in Vandaag Inside, hij vervangt daarmee de absente Hendriks.

SNtertainment

SoccerNews staat nu niet alleen meer op het veld, naast het veld en op de tribune, maar we komen ook tot diep in de kleedkamer. Met SNtertainment weet jij het laatste voetbalentertainmentnieuws, Soccerjuice en bijzondere achtergronden. Zo ben jij écht van alles op de hoogte, tot in de slaapkamer.

Johnny de Mol is een uitstekende vervanger

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie