‘Zorgen Ajax om Kasper Dolberg’

Foto: ‘Zorgen Ajax om Kasper Dolberg’

Kasper Dolberg kampt mogelijk met een blessure. De Ajax-spits moest tegen NEC noodgedwongen gewisseld worden en ontbrak vervolgens ook nog eens op de open training op dinsdagochtend.

Kasper Dolberg ontbreekt op training van Ajax

Ondanks dat Wout Weghorst alweer een aantal weken fit is, blijft Dolberg de voorkeur krijgen in Amsterdam. Zo startte de Scandinaviër ook zaterdag tegen NEC. Na een tik te hebben gekregen oogde hij aangeslagen en moest na ruim een uur gewisseld worden. Logischerwijs loste Weghorst hem af. Dolberg lijkt een aantal dagen later nog steeds last te hebben, aangezien hij de open training dinsdagochtend miste.

Beter nieuws was er over Davy Klaassen, die wel weer meetraint. De 33-jarige aanvoerder ontbrak zaterdag nog in de wedstrijdselectie in de Johan Cruijff ArenA. Mogelijk keert hij aanstaande zondag tegen PEC Zwolle weer terug bij Ajax.

Ko Itakura was net als Dolberg afwezig tijdens de open training. Het is nog onzeker wanneer de Japanse verdediger weer beschikbaar is voor de Amsterdammers. Hij kampt met rugklachten. Het treffen met PEC begint zondag om 12.15 uur.

‘Niet geil genoeg’

Dolberg keerde afgelopen zomer terug bij Ajax en kreeg toen al snel te maken met een kwetsuur aan de buikwand. Vervolgens nam hij het stokje over toen Weghorst geblesseerd raakt. Recent liet Pierre van Hooijdonk zich kritisch uit over de Deen. “Hij is niet geil genoeg om die goal te maken. Overzicht heeft hij genoeg, maar zijn rendement mag omhoog”, zei de oud-spits van Feyenoord en NAC bij Studio Voetbal.

Gaat hij het duel met PEC wel halen?

  • Jawel hoor
  • Denk het niet
  • Jawel hoor
  • Denk het niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie