Zlatan Ibrahimovic gaat he-le-maal los over Nederlands elftal

Foto: Zlatan Ibrahimovic gaat he-le-maal los over Nederlands elftal

Oranje won op zaterdagavond met 5-1 van Zweden op het WK Voetbal. De grootste Zweedse voetballer aller tijden, Zlatan Ibrahimovic, was bij FOX Sports in extase over het Nederlands elftal.

Nederland versloeg Zweden met dikke cijfers

Voorafgaand aan het duel met Zweden was er bij Oranje nog wat twijfel: kon men zich sportief revancheren na het 2-2 gelijkspel tegen Japan? Vrij snel werd duidelijk van wel. Brian Brobbey had er in een mum van tijd twee in liggen.

Hetzelfde deed Cody Gakpo na rust. Een treffer van Anthony Elanga was een minieme pleister op de Zweedse wonde. Crysencio Summerville zette de kers op de taart met de 5-1. En Zlatan Ibrahimovic was zwaar onder de indruk.

Ibrahimovic loopt leeg bij FOX Sports

Ibra pakte de microfoon en liet hem niet meer los. “Dit is het verschil tussen een goede ploeg en een ploeg die gelooft dat ze wereldkampioen kan worden. Nederland versloeg Zweden niet zomaar, ze brachten een statement voor iedere ploeg op dit WK.”

“Kijk naar hun lichaamstaal, kijk naar hun zelfvertrouwen. Kijk naar hoe ze aanvallen. Dit is geen ploeg die speelt met angst. Dit is een team dat speelt alsof het exact weet hoe sterk het is”, was Ibrahimovic vol lof.

‘De meeste landen…’

“Veel landen komen aan op dit WK in de hoop om te overleven. Nederland niet. Zij zien eruit als een land dat is gekomen om te domineren. Dat is een compleet andere mentaliteit”, wist de legendarische Zweedse voetballer na de 5-1 genoeg.

“Wat het meeste indruk op me maakte? Ze lieten niet gaan na het scoren. Ze blijven aanvallen, blijven druk zetten en op zoek naar meer doelpunten. Dat is echt de mentaliteit van kampioenen”, sprak Ibrahimovic zijn lof steeds maar meer uit.

‘Ze zullen denken: ‘Alsjeblieft!”

Ibrahimovic had nog een boodschap voor alle andere deelnemende landen. “Voor het toernooi begon, praatte iedereen over de grote favorieten. Als de Nederlanders prestaties zoals deze op de mat blijven leggen, heeft niemand een keuze. Dan horen ze bij die namen.”

“Geloof me, als ik één van de grote landen was en ik heb deze wedstrijd zojuist gezien, dan zou ik echt niet juichen. Ik zou naar Nederland kijken en denken: ‘Alsjeblieft, laat ons ze niet tegenkomen in de knock-out fase.'”

Nederland neemt het eerst nog in de groep op tegen Tunesië. Daarna wacht mogelijk Marokko of Brazilië als tegenstander in de tweede ronde. Zullen die naar Ibrahimovic geluisterd hebben?

Eens met Ibrahimovic?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
3+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
6+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
42+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
57+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
48+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
44+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
21+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
12+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
21+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
11+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
21+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
36+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
95+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
282+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
621+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
78+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
18+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
195+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
14+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie