Zeldzame lof voor Lang: “Ik vind wel dat hij ballen heeft”

Foto: Zeldzame lof voor Lang: “Ik vind wel dat hij ballen heeft”

Noa Lang krijgt vanwege zijn provocerende juichen tijdens FeyenoordPSV (2-3) weer veel kritiek, maar de mannen van de podcast KieftJansenEgmondGijp hebben er dit keer juist stiekem wel van genoten. Dat vertellen ze in hun nieuwste editie.

PSV-aanvaller imponeert: ‘Je moet er toch maar gaan staan in de Kuip’

“Ik ken die jongen al heel lang. Het was gewoon een heel lief, jong knulletje met een leuke uitstraling. Ik vond het een leuk ventje”, opent topzaakwaarnemer Rob Jansen. “Het kan aan mij liggen, maar ik zie in Europa hele grote spelers die dit niet doen. Ze hebben het niet echt nodig volgens mij.”

Bestsellerauteur Michel van Egmond haakt in: “Ik vind wel dat hij ballen heeft. Je moet er toch maar gaan staan in de Kuip en zeggen: ‘bekijk het allemaal maar’. Als je er twee maakt kan ik het wel hebben.”

En René van der Gijp besluit: “Ze hebben dat denk ik nodig, af en toe even gek doen. Ik stoor me er ook niet echt aan.” Eerder was ook ESPN-analist Anco Jansen al vol lof over Lang.

Lang had groot gelijk met zijn juichen in De Kuip

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie