‘Xavi Simons terug naar Nederland’

Foto: ‘Xavi Simons terug naar Nederland’

Xavi Simons staat de laatste weken wel in de basis bij Tottenham Hotspur, maar imponeren lukt nog niet echt. De Londenaren staan nog maar vlak boven de degradatiestreep, na een nieuwe nederlaag tegen Crystal Palace (1-3) op donderdagavond.

Tottenham Hotspur-fans willen middenvelder terug naar PSV sturen

Micky van de Ven was wegens zijn rode kaart de schlemiel, maar ook landgenoot Xavi Simons krijgt veel kritiek. En dan vooral vanwege een ronduit belabberde vrije trap die hij nam. Het wordt nu al ‘de slechtste set piece van het seizoen’ genoemd, en ‘een beschamende bal’.. “Is Xavi überhaupt wel goed genoeg voor de Championship?” Tot slot: “Stuur Xavi Simons maar terug naar Nederland!”

Desondanks klaar voor WK

Zelf blikte Simons deze week met Matchday nog vol vertrouwen vooruit op het WK 2026: “Hopelijk kunnen we iets moois neerzetten. Als je in zulke competities speelt, dan kun je gewoon winnen, dat is gewoon het doel. Met het team dat wij hebben, dat is ongelooflijk. Op WK’s gebeuren er veel gekke dingen, maar het doel is altijd winnen en daar moeten we ook naar kijken. Het is een heel goede groep, een mix van jeugdspelers die opkomen en leiders zoals Virgil en Frenkie. Dat gaat ons ook helpen.”

Een greep uit de reacties op X:

Xavi Simons komt tekort voor de Premier League-(sub)top

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

21:05
13+
Ongeloof bij Chery: “Ik zeg je eerlijk…”
20:52
27+
‘Levenslang stadionverbod voor Johan Derksen’
20:37
6+
Mijnans onthult: “Euforie was een beetje weg”
20:24
152+
‘Gigantische Ajax-nachtmerrie komt uit’
20:07
424+
‘Dick Schreuder per direct weg bij NEC’
19:49
37+
‘Kees Smit opeens in tranen na AZ – NEC’
19:35
11+
Slot dankt Van Dijk, maar deelt kritiek niet
19:25
133+
‘Goes maakt transfer naar Eredivisie-topclub’
19:13
60+
‘Koeman pleegt telefoontje na bekerfinale’
19:00
35+
‘Oranje-international verkast: 60 miljoen’
18:49
874+
‘Ueda weg bij Feyenoord: nieuwe club bekend’
18:45
72+
‘Twee grootste engnekken van Nederland’ in KNVB Bekerfinale
18:19
42+
Verbazing in Kuip: Toornstra om bizarre reden plots op het veld
18:04
88+
‘Nederlandse exodus bij Liverpool: tweetal vertrekt’
17:49
23+
Derksen in Kuip gespot: “Als NEC wint, gooi ik alle grenzen overboord”
17:33
15+
Bekerheld Sibon voorspelt winnaar: ‘Zijn dominanter’
17:19
118+
Werkelijk gênante blunder AZ vlak voor bekerfinale
17:15
34+
Bekerfinale bewijst: ‘Barcelona heeft het voetbal verneukt’
17:00
29+
AZ en NEC beiden met wijzigingen in opstelling voor finale
16:47
37+
Onbegrip over bekerfinale: “Het is spannend en dan…”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie