‘Woensdag, gehaktdag voor Ajax in Groningen’

Foto: ‘Woensdag, gehaktdag voor Ajax in Groningen’

Etiënne Vaessen is vol zelfvertrouwen richting het aankomende duel tussen FC Groningen en Ajax. De doelman hoopt op ‘woensdag, gehaktdag’ voor Ajax. Vaessen erkent dat hij PSV liever kampioen ziet worden dan Ajax.

Etiënne Vaessen hoopt op ‘woensdag, gehaktdag’ voor Ajax

“We willen zelf gewoon heel graag winnen, dan doen we nog mee om de play-offs”, steekt Vaessen van wal bij de NOS. “Dan is het wel woensdag, gehaktdag voor Ajax. Zo noemen ze dat hier in het noorden. Volgens mij leeft dat wel bij de supporters. Wij willen gewoon graag winnen. Dan leeft het bij ons ook.”

“Het woord ‘Ajax’ is veel gevallen de afgelopen dagen”, vervolgt Vaessen. “Je houdt er wel rekening mee dat je iets kan betekenen in het kampioenschap.” De doelman weet niet waar de rivaliteit bij de Groningen-aanhang richting Ajax vandaan komt. “Ik denk dat Ajax de grootste club is van Nederland, samen met de twee andere topclubs. De Groningen-supporters willen daar denk ik gewoon graag van winnen, omdat ze al zo vaak winnen. Of de sympathie meer bij PSV zit? Dat denk ik wel. Ook bij mij. Ik kom uit Brabant, dus ik gun het PSV wel.”

“Maar we willen gewoon zelf heel graag winnen”, benadrukt Vaessen nogmaals. “Ik denk dat wij 110 procent moeten geven om een resultaat te kunnen boeken. Ajax staat niet voor niets waar ze staan. We hebben de minste tegengoals in eigen huis van de Eredivisie. Ik denk dat Ajax met de staart tussen de benen naar de Euroborg komt.”

Met nog twee speelronden te gaan is de uitwedstrijd in Groningen de een-na-laatste horde richting de 37ste landstitel. Vier dagen later komt FC Twente op bezoek in de Johan Cruijff ArenA.

Wat gaat het worden in Groningen?

  • Winst FC Groningen
  • Gelijkspel
  • Winst Ajax
  • Winst FC Groningen
  • Gelijkspel
  • Winst Ajax

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie