Woede in Leverkusen door blunderende Nederlander

Foto: Woede in Leverkusen door blunderende Nederlander

Bij Bayer Leverkusen zijn ze alles behalve tevreden met het optreden van Serdar Gözübüyük. De scheidsrechter die de leiding had over het Champions League-duel tussen Die Werkself en Newcastle United ging volgens de Duitsers enorm de fout in. Gözübüyük zou een rode kaart over het hoofd hebben gezien voor Malick Thiaw.

Bayer Leverkusen woest op Serdar Gözübüyük

Na ruim twintig minuten voetballen voorkwam Thiaw middels een stevige overtreding dat Leverkusen-spits Patrick Schick op het doel af kon. Gözübüyük gaf aanvankelijk een penalty, maar werd gecorrigeerd door VAR Rob Dieperink. De overtreding werd buiten het strafschopgebied gemaakt, waardoor er een vrije trap volgde voor Bayer Leverkusen. De dader kwam er echter slechts met een gele kaart vanaf, wat tot woede leidde bij de Duitse club.

Schick bleef tijdens de rust geblesseerd achter in de kleedkamer. Na afloop reageerde aanvoerder Robert Andrich op de tackle. “Met alle respect, maar dit is onbegrijpelijk. Ik zou wel willen weten waarom dit geen rode kaart is. De VAR-check duurde vrij lang. Hij zei dat hij het had gecheckt en dat het geel was. Maar als ik Patriks achillespees zie, is dat alleen al een rode kaart waard. En zonder die overtreding had Patrik gescoord. Ik heb zelden zo’n fatale fout gezien.”

Ook Rogier Meijer, die bij afwezigheid van hoofdtrainer Kasper Hjulmand voor de groep stond, dacht aan een zwaardere straf. “De vierde official zei dat ze de situatie hadden beoordeeld en ik moet hem vertrouwen, maar mijn gevoel zegt dat het een rode kaart was”, aldus de assistent-trainer.

Goede scheidsrechter?

  • Ja, vind ik wel
  • Nee, vind ik niet
  • Ja, vind ik wel
  • Nee, vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:52
0+
‘Bizar: topspeler laat Nederlands elftal in de steek’
22:34
19+
‘Premier League-clubs willen PSV-transfer kapen’
22:15
41+
‘Koeman woest: persona non grata weigert Nederlands elftal’
21:57
54+
‘PSV komt uit bij bizarre aanvaller’
21:40
0+
Op welke zender kijk je Zuid-Korea – Tsjechië? | WK Gids
21:04
25+
‘John de Mol grijpt in na Vandaag Inside op Curaçao’
20:45
52+
Vermoedelijke WK-opstelling Nederland tegen Japan: blijft Koeman eigenwijs?
20:28
16+
‘Toptransfer Van Hecke na deal met wereldkampioen’
20:11
51+
‘Onthuld: NPO smijt met geld van Nederlanders op WK’
19:54
12+
Wie wint: Marokko of Nederland? | Koken met Mounir
19:36
59+
‘Hypocrisie bij Nederlands elftal, trainer per direct weg’
19:19
13+
Op welke zender kijk je Mexico – Zuid-Afrika? | WK Gids
19:03
506+
‘Cruijff bedrogen: toptransfer Ajax klapt’
18:47
28+
Plots lof voor Rigaux: “Moet hij mee doorgaan”
18:29
215+
Koeman maakt ‘gekke’ keuze met vervanger Verbruggen
18:11
1253+
‘Feyenoord haalt trainer die de hele Kuip haat’
17:52
54+
Derksen valt Advocaat weer aan: “Hij gaat erin geloven”
17:34
20+
Van Dijk twijfelde over Oranje: “Maar zij gaven me die prikkel”
17:16
28+
Oranje mist deze ‘Spanjaard’ in de verdediging
16:58
11+
Oranje-aanvaller zonder shirt op verrassende cover

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie